Jak vyrobit 3D papírovou vločku (návod)

Vyrobit 3D papírovou vločku z obyčejného kancelářského papíru je snadné, rychlé. Vločku zvládne každý za několik minut. V článku najdete tip, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
21 dní (dny) do konce

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábět zvládnou děti přibližně od 10 let věku. Pro mladší děti je tvoření těžké a je vhodnější na výrobu vločky použít svačinové sáčky. Jak vyrobit vločku ze svačinových sáčků najdete v článku: Vyrábíme doma: Vánoční ozdoby z papíru.

Jak vyrobit 3D papírovou vločku (návod)
Jak vyrobit 3D papírovou vločku (návod)

Co budete potřebovat

  • Bílý papír
  • Nůžky
  • Lepidlo
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na jednu vločku jsem potřebovala 2 papíry formátu A 4. Oba papíry jsem na delší straně složila do širší harmoniky a přeložila jsem papír na poloviny. Poté jsem konce papíru zastřihla do špičky a na harmonice jsem vystřihla trojúhelníčky a obloučky tak, aby vznikl hezký reliéf vločky. Poté jsem konce papírů slepila k sobě tak, aby vzniklo kolo.

Jak vyrobit 3D papírovou vločku (návod)
Jak vyrobit 3D papírovou vločku (návod)

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart