Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia 100+100 kapslí

Hlívu ústřičnou Terezia dávám dětem. Balení koupíte za nízkou cenu (vztaženo k ceně za jednu kapsli). Kapsle může užívat celá rodina. Do článku jsem připravila podrobnější informace k tomuto doplňku stravy.

DO E-SHOPU ♥
TEREZIA.EU: VÝHODNÉ CENY DÍKY VĚRNOSTNÍMU PROGRAMU

♥ Pro registrované uživatele výrazně nižší ceny
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a dárky k nákupu (ve vybraných termínech)
♥ Rychlé dodání

Hlíva ústřičná Terezia

Obsah

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia

Kapsle s hlívou ústřičnou a rakytníkem podporují imunitu. Hlíva obsahuje betaglukany, které jsou na podporu imunity jedny z nejvhodnějších. Ne nadarmo se říká, že imunita začíná ve střevech. Hlívu můžete užívat denně, po celý rok, ale nejvíce se doporučuje užívat ji od podzimu až do konce jarních měsíců. Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Pravidelné užívání podporuje metabolismus, posiluje činnost srdce, pomáhá snižovat únavu, působí pozitivně na činnost trávicího traktu a pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Jedna tableta obsahuje 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné.

Doporučené dávkování

Denně se dospělé osobě doporučuje užívat dvě tablety. Produkt je nevhodný pro děti do tří let věku. Dětem (pět let a více) dávám jednu kapsli denně. Zdá se mi to lepší než sirup, který jim moc nechutná. Kapsle jsou trošku větší, ale dají se spolknout poměrně dobře (pětileté dítě spolkne jednu kapsli denně bez potíží). Pokud hledáte ještě silnější produkt, podívejte se na Hlívu ústřičnou s rakytníkem 800 mg/denní dávka – celý článek najdete zde: Recenze: Hlíva ústřičná 800mg s rakytníkem a echinaceou Imunit.

Složení

1 kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg. Obal kapsle želatina. Účinná látka ve 2 kapslí – betaglun 236,4 mg, lepek (mg/kg) < 5,0, Vláknina (g/100 g), 37,5 mg

Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia
Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia

Kde kapsle koupit

Hlíva ústřičná je dobře dostupná a koupíte ji online v lékárně a také v e-shopech se zdravou výživou. Za výhodnou cenu ji najdete na Pilulka.cz a také na Lekarna.cz.

Hlíva ústřičná na Lekarna.cz

10 Hodnocení
Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia 100+100 kapslí

Výborný produkt za skvělou cenu. Při pravidelné konzumaci skutečně posílí imunitu a vyhnete se nachlazení i viróze. Hlívu ústřičnou můžete doplnit o laktobacily.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
KLADY
  • Patří k silnějším na trhu (není ale nejsilnější, jak se někde uvádí).
  • Dobré složení
  • Vhodné i pro děti od 3 let (pokud zvládnou spolknout kapsli)
  • Nízká cena
ZÁPORY
  • Nic
Hlíva ústřičná Terezia

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart