DOPORUČUJI
DOMÁCNOSTTESTUJEME

Recenze: Nový Ecover na prostředek na mytí nádobí a gel na praní

Aktualizováno:

Hned, jak jsem objevila nové produkty Ecover, jejichž láhve jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu, musela jsem je vyzkoušet. Zatím jsem otestovala přípravek na mytí nádobí a prací gel.

Obsah

Ecover: Přípravek na mytí nádobí

Z nové řady si můžete vybrat Ecover na nádobí Lilie a lotos, Granátové jablko a fíky, Citron a aloe vera, Zero, Heřmánek a klementinka. Já jsem vyzkoušela Ecover prostředek na mytí nádobí Lilie a lotos. Přípravek na mytí nádobí perfektně odmašťuje, hezky voní. Plastová láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu a je lehce recyklovatelná. Jediné, co není příliš praktické, je dávkování. Na hrdle láhve je klasická menší otvor, kudy protéká jar. Tento otvor není možné regulovat, jako například u mycího prostředku Frosch. Jinak prostředek myje perfektně, mírně pění, vůně se mi líbí.

Recenze: Nový Ecover na mytí nádobí

Recenze: Nový Ecover na mytí nádobí

Složení: 5 – 15 % aniontové a neiontové tenzidy, < 5 % amfoterní tenzidy, parfém (limonen), voda, mléčná kyselina, kyselina citronová, alkohol

Recenze: Nový Ecover na mytí nádobí

Recenze: Nový Ecover na mytí nádobí

Kde prostředek na mytí nádobí koupíte?

Prostředek na mytí nádobí jsem pořídila v Německu (drogerie DM). V českých e-shopech jsou dostupné zatím dvě vůně (heřmánek a citron). Ecover na nádobí koupíte například v e-shopu Econea a také na Alza.cz.

Ecover na ECONEA.CZ

nahoru ↑

Ecover: Gel na praní

Nový design láhve se mi moc líbí. Na výběr z nových produktů Ecover máte prostředek na praní Universal (univerzální prací gel), gel na barevné prádlo, gel na jemné prádlo a vlnu, gel na černé a tmavé prádlo a nakonec aviváž. Já jsem vyzkoušela gel na jemné prádlo a vlnu, v němž lze prát i normální oblečení. Vybrala jsem si tento gel pro jeho vůni, která se mi moc líbí. Gel pere hezky, prádlo krásně voní. Plastová láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu a je lehce recyklovatelná.

Ecover: Gel na praní

Ecover: Gel na praní

Složení: 5 – 15 %  neiontové tenzidy, < 5 % mýdlo, aniontové tenzidy, parfém (limonen, citral), voda,  kyselina citronová, alkohol, natrium citrat, natrium chlorid

Ecover: Gel na praní

Ecover: Gel na praní

Read More

Kde gel na praní  koupíte?

Gel na praní pořídíte například na Alza.cz nebo na Econea.cz. Prozatím jsem si nevšimla, že by se toto nové balení nabízelo – nové prostředky na mytí nádobí jsou v prodeji i v České republice. Tuto novou láhev jsem koupila v Německu.

nahoru ↑

Další produkty

Ecover nabízí také prášek na praní, který jsem zkoušela již před několika měsíci (Recenze pracího gelu a prášku Ecover). Dále si můžete vybrat mezi poměrně velkorysou nabídkou čističů domácnosti (od univerzálních přes čističe kuchyně až po čističe koupelny), tablety do myčky i čističe WC. Značka Ecover nabízí skvělou kvalitu za vyšší cenu. Pokud budete produkty Ecover kupovat v Německu, ušetříte. V České republice je pořídíte například v e-shopu Econea a také na Alza.cz.

Ecover na ECONEA.CZ

9.5 Hodnocení
Nový Ecover na mytí nádobí a na praní prádla

S novými produkty jsem spokojena stejně jako se starou řadou. Velmi se mi líbí design láhví, který není, co se kvality čištění týče, vůbec podstatný. Líbí se mi to, jak čistící prostředky myjí, respektive perou.

KLADY
  • Krásný design láhve
  • Hezky voní
  • Dobře myje a pere
ZÁPORY
  • Vyšší cena
  • Dostupnost nových pracích gelů v České republice je zatím špatná.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme. Zajímá vás více? Klikněte na ikonu domečku.

Mamadodeste.cz
Logo