DOPORUČUJI

Recenze: Nový Ecover na prostředek na mytí nádobí a gel na praní

Hned, jak jsem objevila nové produkty Ecover, jejichž láhve jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu, musela jsem je vyzkoušet. Zatím jsem otestovala přípravek na mytí nádobí a prací gel.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Ecover: Přípravek na mytí nádobí

Z nové řady si můžete vybrat Ecover na nádobí Lilie a lotos, Granátové jablko a fíky, Citron a aloe vera, Zero, Heřmánek a klementinka. Já jsem vyzkoušela Ecover prostředek na mytí nádobí Lilie a lotos. Přípravek na mytí nádobí perfektně odmašťuje, hezky voní. Plastová láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu a je lehce recyklovatelná. Jediné, co není příliš praktické, je dávkování. Na hrdle láhve je klasická menší otvor, kudy protéká jar. Tento otvor není možné regulovat, jako například u mycího prostředku Frosch. Jinak prostředek myje perfektně, mírně pění, vůně se mi líbí.

Recenze: Nový Ecover na mytí nádobí

Recenze: Nový Ecover na mytí nádobí

Složení: 5 – 15 % aniontové a neiontové tenzidy, < 5 % amfoterní tenzidy, parfém (limonen), voda, mléčná kyselina, kyselina citronová, alkohol

Recenze: Nový Ecover na mytí nádobí

Recenze: Nový Ecover na mytí nádobí

Kde prostředek na mytí nádobí koupíte?

Prostředek na mytí nádobí jsem pořídila v Německu (drogerie DM). V českých e-shopech jsou dostupné zatím dvě vůně (heřmánek a citron). Ecover na nádobí koupíte například v e-shopu Econea a také na Alza.cz.

Ecover na ECONEA.CZ

Ecover: Gel na praní

Nový design láhve se mi moc líbí. Na výběr z nových produktů Ecover máte prostředek na praní Universal (univerzální prací gel), gel na barevné prádlo, gel na jemné prádlo a vlnu, gel na černé a tmavé prádlo a nakonec aviváž. Já jsem vyzkoušela gel na jemné prádlo a vlnu, v němž lze prát i normální oblečení. Vybrala jsem si tento gel pro jeho vůni, která se mi moc líbí. Gel pere hezky, prádlo krásně voní. Plastová láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu a je lehce recyklovatelná.

Ecover: Gel na praní

Ecover: Gel na praní

Složení

Složení: 5 – 15 %  neiontové tenzidy, < 5 % mýdlo, aniontové tenzidy, parfém (limonen, citral), voda,  kyselina citronová, alkohol, natrium citrat, natrium chlorid

Ecover: Gel na praní

Ecover: Gel na praní

Vlastnosti

Gel je průhledný, středně hustý a krásně voní.

Dávkování

Na jedno praní je potřeba 1 uzávěr, tj. 40 ml gelu na 2,5 kg prádla.

Ekologie

Výrobky jsou založeny na rostlinné nebo minerální bázi a nejsou v nich obsaženy složky z ropy. Obaly lze recyklovat, přípravky jsou ekologicky rozložitelné. Produkty nejsou testován na zvířatech a jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Firma Ecover byla oceněna za mimořádně ekologický provoz. Nová láhev je vyrobena ze 100 % z recyklovaného plastu a je dále recyklovatelná.

VÝSLEDKY PRAKTICKÝCH TESTŮ EKOLOGICKÝCH PRACÍCH PROSTŘEDKŮ

Kde gel na praní  koupíte?

Gel na praní pořídíte například na Alza.cz nebo na Econea.cz. Já jsem novou variantu gelu před časem pořídila v Německu. Už je dostupná také u nás v České republice.

Další produkty

Ecover nabízí také prášek na praní, který jsem zkoušela již před několika měsíci (Recenze pracího gelu a prášku Ecover). Dále si můžete vybrat mezi poměrně velkorysou nabídkou čističů domácnosti (od univerzálních přes čističe kuchyně až po čističe koupelny), tablety do myčky i čističe WC. Značka Ecover nabízí skvělou kvalitu za vyšší cenu. V České republice je pořídíte například v e-shopu Econea a také na Alza.cz.

Ecover na ECONEA.CZ

9.5 Hodnocení
Nový Ecover na mytí nádobí a na praní prádla

S novými produkty jsem spokojena stejně jako se starou řadou. Velmi se mi líbí design láhví, který není, co se kvality čištění týče, vůbec podstatný. Líbí se mi to, jak čistící prostředky myjí, respektive perou.

Poměr ceny a kvality
9
Jak vypere běžně špinavé prádlo
10
Vlastnosti (vůně, barva, dávkování)
9
Ekologie (výroba, certifikace, recyklace)
10
KLADY
  • Krásný design láhve
  • Hezky voní
  • Dobře myje a pere
  • Dobré složení
ZÁPORY
  • Vyšší cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart