Pracovní sešit od 2 let LÉTO

Pracovní sešit Léto je druhým kouskem z pětidílné série postupně tvořené v roce 2020. Zaměřuje se tematicky na letní motivy.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho se sešit hodí

Pracovní sešit LÉTO slouží k procvičení barev, stínů a tvarů, procvičení práce s barevnou předlohou, pojmů malý a velký.  Děti si procvičí třídění ovoce na malé a velké, letní oblečení a práci s barevnou šablonou.

Pracovní sešit je vhodný i pro tříleté a dokonce může zaujmout čtyřleté děti, které si vyzkouší práci s barevnou šablonou, mohou trénovat malý a velký nebo trénují oblékání. Šablony na zmrzliny, kterých je osm, jsem nalepila na druhou stranu listu s ovocem, aby se šablony neztratily. Při hraní je vždy odepnu, po skončení hry je opět připnu.

Pracovní sešit od 2 let LÉTO

Pracovní sešit od 2 let LÉTO

Co PDF pracovní sešit Léto obsahuje

 • Ryby přiřazování stínů (1 list)
 • Letní oblečení holka: Přiřazování stínů (1 list)
 • Letní oblečení kluk: Přiřazování stínů (1 list)
 • Zmrzliny: Procvičování barev, práce s barevnou šablonou (1 list)
 • Třídění ovoce na malé a velké (1 list)
 • Třídění letních obrázků podle barev (1 list)
 • Doplň tvary do obrázku (1 list)

Koupit PDF v e-shopu

Co budete potřebovat

K výrobě sešitu

 • 13 laminovacích folií
 • Samolepicí suchý zip v černé barvě na 17  kusů obrázků (přibližně 22 až 28 cm stříhacího suchého zipu o šířce 2 cm) a bílé barvě na 50 kusů obrázků (přibližně 70 až 90 cm stříhacího suchého zipu o šířce 2 cm)
 • Nůžky
 • Barevně vytištěné PDF
Pracovní sešit od 2 let LÉTO

Pracovní sešit od 2 let LÉTO

Youtube

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla na obyčejný papír, který jsem zalaminovala. U pracovního sešitu jsem vystřihla potřebné díly v části k vystřižení. Bílý suchý zip jsem nastříhala na kousky, případně jsem použila k lepení již předpřipravená kolečka. U malých obrázků mi stačilo jedno kolečko, u skládacích obrázků je lepší použít dvě kolečka, případně dva kousky suchého zipu – jedno nahoru a jedno dolů. Já jsem použila dokonce tři kolečka. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).

 

Koupit PDF v e-shopu

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart