Snadná ryba: Letní tvoření pro malé děti

Vyrobte s dětmi jednoduchou rybu. Budete potřebovat čtvrtku, barevné papíry, vodovky a ruličku od toaletního papíru. V článku najdete tip, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
23 dní (dny) do konce

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je určeno pro děti od dvou do pěti let věku. Starší děti by vyrábění ryby nemuselo bavit, protože malování je příliš snadné. Tak akorát pro děti, které právě nastoupily do mateřské školky, nebo se do ní v nejbližší době chystají.

Snadná ryba: Letní tvoření pro malé děti
Snadná ryba: Letní tvoření pro malé děti

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Tužku
  • Vodovky
  • Štětec
  • Barevné papíry
  • Lepidlo
  • Ruličku od toaletního papíru
  • Fixu na tvorbu oka nebo velké pohyblivé oko

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Ruličku od toaletního papíru jsem vytvarovala do půlkruhu. Na čtvrtku jsem obkreslila talíř. Děti vybarvily kolo barevnou vodovkou. Když barva zaschla, natiskaly do kruhu za pomocí ruličky od toaletního papíru šupiny. Do středů šupin obtiskly prstíček. Papír jsme nechali zaschnout. Z barevného papíru jsme připravili ploutve, ocas, pusinku. Když byl papír zcela suchý, vystřihli jsme z něj tělo rybičky a děti na něj nalepily pusinku, oko a také ocas a ploutve. Rybička byla hotová.

Snadná ryba: Letní tvoření pro malé děti
Snadná ryba: Letní tvoření pro malé děti

Závěrem

Toto tvoření ocení nejmenší děti, které s malováním teprve začínají a které milují práci se štětcem, rády tiskají a lepí.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart