RECYKLUJEME

Včelka z ruličky od toaletního papíru (tvoření pro malé děti)

Snadné tvoření z ruličky od toaletního papíru potěší ty nejmenší děti. Včelka z ruličky od toaletního papíru je krásnou jarní nebo letní dekorací, kterou si děti zamilují.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření zaujme nejvíce děti okolo tří až čtyř let. Možná, že bude bavit i pětileté děti. Pro starší děti se příliš nehodí a nemuselo by je zajímat.

Co budete potřebovat

  • Ruličku od tolaetního papíru
  • Žlutý a černý papír
  • Kousek bílého papíru na oči a křídla.
  • Kousek červeného papíru na pusu
  • Lepidlo
  • Nůžky

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Ze žlutého papíru jsem vystřihla pruh, který vystačil na obalení ruličky. Z černého papíru jsem vystřihla dva silnější pruhy a z bílého papíru jsem vystřihla dvě křídla a dvě oči. Z červeného papíru jsem připravila pusu. Děti na ruličku od toaletního papíru nalepily žlutý papír. Ruličku ozdobily černým papírem, přilepily křídla, oči a pusu a včelka byla hotová.

Včelka z ruličky od toaletního papíru (tvoření pro malé děti)
Včelka z ruličky od toaletního papíru (tvoření pro malé děti)

Závěrem

Toto vyrábění je velmi snadné a nejmenší děti si jej přímo zamilují, protože vytvoří postavičku, se kterou si mohou pohrát a nosit ji v ručičce.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart