Zimní dekorace na okna: Závěs z vloček

Tyto zimní dekorace na okna jsou na výrobu snadné, rychlé, levné a nemusíte je lepit přímo na sklo. Stačí z bílého papíru nastříhat sněhové vločky, nalepit je na nit a je hotovo. Do článku jsem vložila fotonávod i praktické rady.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
22 dní (dny) do konce

Obsah

Co jsme vyrobili

Z obyčejného kancelářského papíru jsem vytvořila zimní vločky jako krásné dekorace na okna.

Zimní dekorace na okna: Závěs z vloček
Zimní dekorace na okna: Závěs z vloček

Pro koho je tvoření určeno

Stříhání se hodí spíše pro dospělé nebo pro děti, které navštěvují druhý stupeň základní školy. Na stříhání je potřeba dostatečná síla v rukách a prstech.

Co budete potřebovat

  • Dostatek bílého papíru
  • Nůžky
  • Izolepu
  • Nit na zavěšení
Pracovní listy Zima banner
Pracovní listy Zima

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z bílého papíru jsem připravila sněhové vločky. Nejprve jsem použila formát papíru A4 (na obrázku to jsou ty větší vločky), poté jsem stříhala vločky z polovičního formátu A5. Z papíru jsem si připravila čtverec, který jsem přehnula na polovinu, poté jsem velký trojúhelník přehnula na další polovinu a znovu a znovu. Celkem jsem papír přehnula čtyřikrát. Nůžkami jsem vystříhala různě velké trojúhelníky, obloučky, půlkruhy. Poté jsem papír rozevřela a na chvíli jsem jej zatěžkala knihou, aby byl rovný. Nakonec jsem vločky přilepila izolepou na nit a nit jsem přilepila na rám okna.

Zimní dekorace na okna: Závěs z vloček
Zimní dekorace na okna: Závěs z vloček

Závěrem

Předlohy jsem stříhala podle své fantazie. Měla jsem co dělat, abych silný papír nůžkami ustříhla (hlavně u velkých vloček).

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart