Recenze jednorázových plenek Huggies Elite Soft

Narazila jsem na úplnou novinku, jednorázové plenky Huggies Elite Soft, které jsem chtěla hned vyzkoušet. Plenky jsou vyrobeny v Rusku, jsou velmi měkké, jemné a po otevření poměrně dost zapáchají. Zápach po několika dnech vyčichne.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
23 dní (dny) do konce

Obsah

Jak plenka vypadá

Plenka je krásně jemná, příjemná, materiál je prémiové kvality a plena je na dotek jemnější než klasické plenky Huggies Ultra Comfort. Plenka má detekční proužek moči. Zkoušela jsem velikost č. 4 a i v této velikosti mají pleny detekční proužek. Bílou plenku zdobí Disney obrázky Medvídka Pú.
Huggies Elite Soft

Huggies Elite Soft

Plenka se zalepuje na suché zipy, které drží velmi pevně, lze je opětovně rozepnout a zase zalepit, ale může se stát, že se při rozepínání zip trošku poškodí. Je to proto, že zip drží vskutku nesmírně pevně. Na zádech má plenka perfektní jistící gumičku, která zabrání úniku stolice. Střih je stejný jako u obyčejných Huggies. Gumičky kolem nožiček jsou pevné, ale neškrtí.
Huggies Elite Soft

Huggies Elite Soft

Velikost plen a savé jádro

Velikost č. 4 je určena pro děti od 8 do 14 kilogramů. Velikostně plenka odpovídá uvedené hmotnostní kategorii. Savé jádro je poctivě rozmístěno po celé délce plenky až k okraji, kde začíná gumička na zádech. Plenka má tři savé kanálky, saje skvěle. Opruzeniny nezpůsobila, na miminku a novorozenci jsem ji neměla možnost vyzkoušet. Výrobek není primárně určen pro děti s atopickým ekzémem, alespoň není tato informace uvedena na obale. Z obalu se pouze dozvíte, že jsou plenky dermatologicky testovány. Pleny se prodávají od novorozenecké velikosti č. 1 (3-5 kg) až do velikosti č. 4 (8-14 kg).

Parfemace

Huggies Elite Soft nejsou parfemované, ale velmi zapáchají. Po otevření balíku je zápach silný, po několika dnech vyčichne. Zápach je jediné negativum, které plenky mají. Zapáchají stejně jako pleny Huggies Ultra Comfort, které také po několika dnech vyčichnou.
Huggies Elite Soft

Huggies Elite Soft

Dostupnost a cena

Huggies Elite Soft jsou krásné plenky, které za vyzkoušení stojí, sají stejně dobře jako klasické pleny Huggies. Řadí se do vyšší cenové kategorie, nejsou ekologické, vyrábí se v Rusku. Jestli hledáte náhradu za Pampers Premium Care, Huggies Elite Soft vám ji plně poskytnou. Balení Huggies Elite Soft zakoupíte například na Mall.cz.

Huggies Elite Soft na MALL.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

8 Hodnocení
Huggies Elite Soft

Pleny Huggies Elite Soft jsou velmi jemné, propracované a kvalitní. Skvěle sají, při testování neprotekly. Po otevření a vyndání z obalu plena poměrně dost zapáchá. Zápach po několika dnech vyčichne.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Lepicí pásky
9
Parfemace / chemický zápach
2
Savé jádro
10
Absorpce
10
Opruzeniny
8
Dostupnost
5
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
10
KLADY
  • Skvěle sají.
  • Jsou velmi měkké a přiíemné.
  • Propracované.
ZÁPORY
  • Vyšší cena
  • Zapáchají - zápach vyčichne po otevření balení.
Huggies Elite Soft

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart