Recenze jednorázových plenek Huggies Elite Soft

Narazila jsem na úplnou novinku, jednorázové plenky Huggies Elite Soft, které jsem chtěla hned vyzkoušet. Plenky jsou vyrobeny v Rusku, jsou velmi měkké, jemné a po otevření poměrně dost zapáchají. Zápach po několika dnech vyčichne.

Obsah

Jak plenka vypadá

Plenka je krásně jemná, příjemná, materiál je prémiové kvality a plena je na dotek jemnější než klasické plenky Huggies Ultra Comfort. Plenka má detekční proužek moči. Zkoušela jsem velikost č. 4 a i v této velikosti mají pleny detekční proužek. Bílou plenku zdobí Disney obrázky Medvídka Pú.

  • Huggies Elite Soft
  • Huggies Elite Soft

Plenka se zalepuje na suché zipy, které drží velmi pevně, lze je opětovně rozepnout a zase zalepit, ale může se stát, že se při rozepínání zip trošku poškodí. Je to proto, že zip drží vskutku nesmírně pevně. Na zádech má plenka perfektní jistící gumičku, která zabrání úniku stolice. Střih je stejný jako u obyčejných Huggies. Gumičky kolem nožiček jsou pevné, ale neškrtí.

Huggies Elite Soft - gumička na zádech

Huggies Elite Soft – gumička na zádech

Velikost plen a savé jádro

Velikost č. 4 je určena pro děti od 8 do 14 kilogramů. Velikostně plenka odpovídá uvedené hmotnostní kategorii. Savé jádro je poctivě rozmístěno po celé délce plenky až k okraji, kde začíná gumička na zádech. Plenka má tři savé kanálky, saje skvěle. Opruzeniny nezpůsobila, na miminku a novorozenci jsem ji neměla možnost vyzkoušet. Výrobek není primárně určen pro děti s atopickým ekzémem, alespoň není tato informace uvedena na obale. Z obalu se pouze dozvíte, že jsou plenky dermatologicky testovány. Pleny se prodávají od novorozenecké velikosti č. 1 (3-5 kg) až do velikosti č. 4 (8-14 kg).

  • Huggies Elite Soft - savé jádro
  • Huggies Elite Soft - savé jádro

Parfemace

Huggies Elite Soft nejsou parfemované, ale velmi zapáchají. Po otevření balíku je zápach silný, po několika dnech vyčichne. Zápach je jediné negativum, které plenky mají. Zapáchají stejně jako pleny Huggies Ultra Comfort, které také po několika dnech vyčichnou.

Huggies Elite Soft - jak plena sedí

Huggies Elite Soft – jak plena sedí (velikost č. 4, hmotnost dítěte 11 kg)

Dostupnost a cena

Huggies Elite Soft jsou krásné plenky, které za vyzkoušení stojí, sají stejně dobře jako klasické pleny Huggies. Řadí se do vyšší cenové kategorie, nejsou ekologické, vyrábí se v Rusku. Jestli hledáte náhradu za Pampers Premium Care, Huggies Elite Soft vám ji plně poskytnou. Balení Huggies Elite Soft zakoupíte například na Feedo.cz.

🏆ČTENÁŘI MÉHO BLOGU MAJÍ NA FEEDO.CZ EXKLUZIVNÍ SLEVU VE VÝŠI 10 % NA VŠE, I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ PRODUKTY. SLEVA SE ODEČTE Z KOŠÍKU PO VLOŽENÍ KÓDU MAMADODESTE.🏆

Huggies Elite Soft na FEEDO.CZ

8 Hodnocení
Huggies Elite Soft

Pleny Huggies Elite Soft jsou velmi jemné, propracované a kvalitní. Skvěle sají, při testování neprotekly. Po otevření a vyndání z obalu plena poměrně dost zapáchá. Zápach po několika dnech vyčichne.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Lepicí pásky
9
Parfemace / chemický zápach
2
Savé jádro
10
Absorpce
10
Opruzeniny
8
Dostupnost
5
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
10
KLADY
  • Skvěle sají.
  • Jsou velmi měkké a přiíemné.
  • Propracované.
ZÁPORY
  • Vyšší cena
  • Zapáchají - zápach vyčichne po otevření balení.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart