Recenze Huggies Ultra Comfort (2022) + kde levně koupit

Nové a inovované plenky Huggies Ultra Comfort (2022) mě mile překvapily. Značku Huggies používáme od roku 2019. Plenky jsou perfektní a za mě lepší než Pampers Active ve stejné cenové kategorii.

Huggies Ultra Comfort

Obsah

Vzhled a materiál

Plenky jsou krásné, mají na sobě barevné obrázky. Zepředu i zezadu jsou na plenkách znázorněny motivy roztomilých cizokrajných zvířátek. Na plenkách najdete také označení velikosti. Lepící pásky mají svůj (pro Huggies) charakteristický tvar. Jsou velmi hezky zaoblené, pružné, dlouhé a pevně drží. Materiál je příjemný a měkký.

Velikost

Velikost, kterou výrobce uvádí na obale, odpovídá. Plenka sedí velmi hezky, není příliš malá a ani příliš velká. Možná, že to je díky menšímu hmotnostnímu rozpětí. Pokud budete pleny kupovat poprvé, raději vyzkoušejte jedno balení, nebo se přikloňte k větší velikosti, kdyby byla vámi vybraná velikost malá. Vždy záleží na proporcích miminka.

Například při hmotnosti 8 kg jsou vhodnější (alespoň u nás to tak bylo) pleny velikosti 4 (8-14 kg). Při hmotnosti 12 kg jsem dávala pleny velikosti 4+ (10-16 kg) a při hmotnosti 15 kg pleny o velikosti 5 (12 – 22 kg). Tyto plenky se prodávají až od velikosti 3 (5-8 kg). Pro menší děti můžete vyzkoušet Huggies Elite Soft – Recenze jednorázových plenek Huggies Elite Soft.

Huggies Ultra Comfort

Huggies Ultra Comfort

Savost a výdrž

Plenky sají velmi dobře. Mají absorpční kanálky, které by měly odvádět vlhkost rychleji. V porovnání se staršími plenkami nevidím rozdíl. Na rozdíl od konkurenčních značek savé kanálky po nasáknutí tekutiny neztvrdnou. Plenka neprotéká.

Na zádech má velmi silnou gumičku, která zachytí nežádoucí tekutinu. Toto velmi oceňuji. Plenka se hodí na noc, ve dne vydrží dlouho, neprotéká.

Huggies Ultra Comfort

Huggies Ultra Comfort

Dostupnost a cena

Plenky patří do střední cenové kategorie. Nejsou nejlevnější, ale ani nejdražší. Poměr ceny a kvality je velmi dobrý. Podle mě nejlepší na trhu. S plenkami jsem velmi spokojena, ale nemusí vždy každému dítěti sedět. Pleny jsou velmi dobře dostupné a koupíte je v supermarketech, hypermarketech, online e-shopech s dětským zbožím. Plenky koupíte výhodně v multipacku na na Mall.cz (tady je často kupuji, když jsou v akci) a také na Pilulka.cz.

Pleny Huggies na PILULKA.CZ

9.9 Hodnocení
Pleny Huggies Ultra Comfort (2022)

Plenky Huggies se třemi absorpčními kanálky velmi dobře sají, perfektně sedí, nejsou příliš malé a ani velké. Jsou vyrobeny v České republice.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
9
Lepicí pásky
10
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Opruzeniny
10
Dostupnost
10
Poměr ceny a kvality
10
Velikost
10
KLADY
  • Velmi dobře sedí
  • Hezky sají
  • Jsou dobře dostupné
  • Savé jádro je poctivé
  • Na zádech v pase je gumička, která zachytí tekutinu.
  • Plena neprotéká.
ZÁPORY
  • Nic
Huggies Ultra Comfort

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart