Zkušenost s plenami Huggies Ultra Comfort (2019)

Nové a inovované plenky Huggies Ultra Comfort (2019) mě mile překvapily. Nelíbil se mi na nich zápach, který vyčichne, necháte-li otevřený pytlík s plenkami, nebo pokud je přendáte do krabice, tak je za chvíli pryč. Jak jsme byli s plenami spokojeni?

Obsah

Vzhled a materiál

Plenky jsou krásné, mají na sobě barevné obrázky. Zepředu i zezadu jsou na plenkách znázorněny motivy roztomilých cizokrajných zvířátek. Na plenkách najdete také označení velikosti. Lepící pásky mají svůj (pro Huggies) charakteristický tvar. Jsou velmi hezky zaoblené, pružné, dlouhé a pevně drží. Materiál je příjemný a měkký.

Velikost

Velikost, kterou výrobce uvádí na obale, odpovídá. Plenka sedí velmi hezky, není příliš malá a ani příliš velká. Možná, že to je díky menšímu hmotnostnímu rozpětí.

Huggies Ultra Comfort

Huggies Ultra Comfort

Savost a výdrž

Plenky sají velmi dobře. Mají absorpční kanálky, které by měly odvádět vlhkost rychleji. V porovnání se staršími plenkami nevidím rozdíl. Na rozdíl od konkurenčních značek savé kanálky po nasáknutí tekutiny neztvrdnou. Plenka neprotéká.

Huggies Ultra Comfort

Huggies Ultra Comfort

Na zádech má velmi silnou gumičku, která zachytí nežádoucí tekutinu. Plenka se hodí na noc, ve dne vydrží dlouho, neprotéká.

Huggies Ultra Comfort

Huggies Ultra Comfort

Dostupnost a cena

Plenky patří do střední cenové kategorie. Nejsou nejlevnější, ale ani nejdražší. Poměr ceny a kvality je velmi dobrý. S plenkami jsem velmi spokojena, ale nemusí vždy každému dítěti sedět. Pleny jsou velmi dobře dostupné a koupíte je v supermarketech, hypermarketech, online e-shopech s dětským zbožím. Plenky koupíte výhodně v multipacku na Feedo.cz.

🏆ČTENÁŘI MÉHO BLOGU MAJÍ NA FEEDO.CZ EXKLUZIVNÍ SLEVU VE VÝŠI 10 % NA VŠE, I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ PRODUKTY. SLEVA SE ODEČTE Z KOŠÍKU PO VLOŽENÍ KÓDU MAMADODESTE.🏆

Pleny Huggies na FEEDO.CZ

Jak vypadaly staré plenky?

8.2 Hodnocení
Pleny Huggies Ultra Comfort (2019)

Plenky Huggies se třemi absorpčními kanálky velmi dobře sají, perfektně sedí, nejsou příliš malé a ani velké. Jsou vyrobeny v České republice. Po vybalení z obalu smrdí, ale zápach po několika hodinách na vzduchu vyčichne.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
8
Lepicí pásky
10
Parfemace / chemický zápach
2
Savé jádro
10
Absorpce
10
Opruzeniny
8
Dostupnost
8
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
10
KLADY
  • Velmi dobře sedí
  • Hezky sají
  • Jsou dobře dostupné
  • Savé jádro je poctivé
  • Na zádech v pase je gumička, která zachytí tekutinu.
  • Plena neprotéká.
ZÁPORY
  • Po vybalení z obalu plenky zapáchají.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart