PLENYTESTUJEME

Plenky Pampers Pure Protection (2019)

Plenky Pampers Pure mě zaujaly svým vzhledem a také tím, že jsou tenké (silné) akorát. Nemají tři absorpční kanálky, sají průměrně a za vysokou pořizovací cenu bych čekala lepší výkon.  Plenky nejsou ekologické, jako například Muumi Baby.

Velikosti plenek

Pleny se prodávají ve všech velikostech, od novorozenecké až do velikosti č. 6. Plenka odpovídá velikosti, kterou výrobce deklaruje na obale přibližně. Plenky se neprodávají ve variantě plenkových kalhotek pants.

Pampers Pure

Pampers Pure

 

Vzhled

Plenka má bílý podklad, který pokrývají obrázky. Uprostřed má detekční proužek moči. Na savém sádru najdete tenkou síťku, která má ochránit pokožku před vlhkem. Síťka se občas přilepila na pokožku. V savém jádru se mezery netvoří.

Zkušenost s plenkami

Plenky Pampers Pure Protection jsou na našem trhu novinkou. Hned jsem si je přála vyzkoušet. Zajímalo mě, jak budou sedět, sát a také, jestli se kvalita Pampersek trošku zlepšila, protože poslední roky se mi zdá, že Pampers nemá nejlepší plenky. Vyzkoušela jsem s dětmi přes 30 druhů jednorázových ekologických i neekologických plenek a plenkových kalhotek. Myslela jsem si, že Pampers Pure Protection budou patřit k těm nejlepším, ale tvoří spíše lepší průměr. Vzhledově je plena krásná, alespoň mně se líbí. Trošku zapáchá a zápach nevyčichne ani po několika hodinách. Síťka se občas přilepí na pokožku. Plenka saje spíše dobře, neprosakuje. Savé jádro není dostatečně dlouhé a nepokrývá poctivě celou plenku. Končí velký kus pod okrajem zad. Na zádech není gumička. Pleny koupíte v e-shopu Proděti.cz.

Pampers Pure

Pampers Pure

Kde plenky pořídíte?

Plenky koupíte zejména online. Perfektní akce a slevy na plenky bývají v e-shopu Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč je zdarma. 🙂

PAMPERS PURE NA PRODĚTI.CZ

Pampers Pure

Plenky Pampers Pure na Proděti.cz

Foto: Tereza Krček

Štítky:

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.