Recenze Pampers Pure Protection + kde levně koupit

Plenky Pampers Pure mě zaujaly svým vzhledem a také tím, že jsou tenké (silné) akorát. Nemají tři absorpční kanálky, sají průměrně a za vysokou pořizovací cenu bych čekala lepší výkon.  Plenky nejsou ekologické, jako například Muumi Baby. 
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Velikosti plenek

Pleny se prodávají ve všech velikostech, od novorozenecké až do velikosti č. 6. Plenka odpovídá velikosti, kterou výrobce deklaruje na obale přibližně. Pampers Pure Protection nejsou dostupné ve variantě plenkových kalhotek pants. Koupíte plenky a vlhčené ubrousky. Pro novorozence můžete pořídit „startovací balíčky“ (Pure Protection Starter Pack), které obsahují plenky velikosti č. 1, dvě balení plenek velikosti č. 2 a tři balení vlhčených ubrousků.

Vzhled

Plenka má bílý podklad, který pokrývají obrázky. Uprostřed má detekční proužek moči. Na savém sádru najdete tenkou síťku, která má ochránit pokožku před vlhkem. Síťka se občas přilepila na pokožku. V savém jádru se mezery netvoří.

Zkušenost s plenkami

Plenky Pampers Pure Protection jsou na našem trhu novinkou. Hned jsem si je přála vyzkoušet. Zajímalo mě, jak budou sedět, sát a také, jestli se kvalita Pampersek trošku zlepšila, protože poslední roky se mi zdá, že Pampers nemá nejlepší plenky. Vyzkoušela jsem s dětmi přes 40 druhů jednorázových ekologických i neekologických plenek a plenkových kalhotek (a stále zkouším dál). Myslela jsem si, že Pampers Pure Protection budou patřit k těm nejlepším, ale tvoří spíše lepší průměr. Vzhledově je plena krásná, alespoň mně se líbí. Trošku zapáchá a zápach nevyčichne ani po několika hodinách. Síťka se občas přilepí na pokožku. Plenka saje spíše dobře, neprosakuje. Savé jádro není dostatečně dlouhé a nepokrývá poctivě celou plenku. Končí velký kus pod okrajem zad. Na zádech není gumička. TIP: Jestli hledáte pro děti úplně ty nejlepší plenky na trhu, podívejte se po Mumíncích. Vyzkoušela jsem na 40 druhů plenek a plenkových kalhotek a Mumínci všechny strčily s přehledem do kapsy. Ekologické plenky z Finska koupíte za podobnou cenu jako plenky Pampers Pure. Za téměř stejnou cenu si kupujete nesrovnatelně vyšší kvalitu. Muumi Baby jsou jemné, dobře sají a navíc jsou hypoalergenní. Filka měl jako malé miminko vyrážku ze všech plenek, vyjma Muumi Baby. Více najdete v článku Recenze jednorázových plenek Muumi Baby. Moc Finům za jejich pleny děkuji. Nevím, co bychom bez nich dělali. 🙂 Plenky Muumi Baby jsou velmi dobře dostupné online, v kamenných prodejnách na ně nenarazíte.
Pampers Pure Protection
Pampers Pure

Pampers Pure

Kde plenky Pampers pořídíte?

Plenky koupíte zejména online. Perfektní  slevy na plenky bývají na Mall.cz, kde jsou zajímavé akce (například ubrousky nebo prací prášek k nákupu zdarma). Jestli o Pampers Pure Protection přemýšlíte a stále váháte, zkuste je. Třeba se vám budou zamlouvat. Já jsem našla za stejnou cenu lepší plenky, které jsou navíc ekologické. Jaké to jsou? Již výše zmiňované Muumi Baby.

Pampers Pure na MALL.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

7.1 Hodnocení
Pampers Pure

Plenky Pampers Premium Pure jsou poměrně drahé. Zapáchají, sají průměrně a za vyšší pořizovací cenu bych čekala něco víc. Plenky jsou svou kvalitou velmi podobné plenkám Pampers Premium Care.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
8
Lepicí pásky
9
Parfemace / chemický zápach
5
Savé jádro
7
Absorpce
8
Výdrž
8
Opruzeniny
8
Dostupnost
5
Poměr ceny a kvality
5
Velikost
8
KLADY
  • Pěkný vzhled
ZÁPORY
  • Drahé
  • Zapáchají.
  • Savé jádro není dostatečně dlouhé.
  • Na zádíčkách chybí gumička.
  • Síťka je sice kvalitnější než u Pampers Premium Care, ale lepí se na pokožku.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart