DOPORUČUJI

Recenze plenek Muumi Baby + kde levně koupit

Plenky s mumínky finský původ nezapřou. Alespoň ne takovým nadšencům severské literatury jako já. Ekologické pleny Muumi Baby mají certifikát Nordic Ecolabel, Chlorine Free TCF 100 %, Certified for Sensitive Skin. Vyrobeno ve Finsku. 
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Zkoušela jsem velikost 4, která dle výrobce sedí dítěti od 7 kg do 14 kg. Velikostně odpovídají a sedí perfektně. Na zádech mají gumičku, díky které se dobře přizpůsobí tělu dítěte. Dostatečně dlouhé lepící pásky pěkně pruží. Jsou na suchý zip a lze je odlepit a opět přilepit. Plenka vás zaujme hned po vyndání z obalu. Je tenká a je složena do úhledného balíčku. Na přední straně si dítě všimne krásných mumínků, které se staly symbolem Finska (tak trochu s nadsázkou). Když přiletíte do Helsinek, nemůžete si jich nevšimnout hned na letišti. A že je Finové použili na plenkách, které mají ve Finsku tradici již od roku 1979? To mě vůbec nepřekvapuje. 🙂 Na zadní straně jsou namalované kapsy kalhot. Zkrátka celkem vtipný nápad, který se cení.
Plena nezapáchá chemicky a na první pohled uvidíte, jak je kvalitní, měkoučká a krásně provedená. Kdyby nebyly plenky tak drahé, nekupovala bych už nikdy jiné a sáhla bych vždy po mumínkách. Za dobu testování neprotekly, krásně seděly a nezpůsobily opruzeniny. Jediné, co mi na nich vadí, je vysoká cena.  Jsou to jedny z nejdražších plenek, které se u nás prodávají. Na straně druhé patří k nejkvalitnějším. Máte-li doma miminko s velmi citlivou pokožkou, tyto plenky by mu mohly dobře sedět. Jedno balení stojí v akci 200 Kč, bez akce jej pořídíte okolo 250 Kč.

EKO a BIO pleny

Pleny jsou vyráběny ve speciální továrně, která je velmi ekologická. Teplo, které výrobou vznikne se používá k ohřevu haly, vzniklý odpad je recyklován. Co se nerecykluje, to firma spálí. Společnost Delipap, která pleny vyrábí, používá speciální certifikovanou hydroelektrickou energii, která nevytváří emise oxidu uhličitého. 
Plenka je vyrobena z buničiny, která se bělí kyslíkem. Saje krásně, má speciální střih do U, díky kterému se dobře přizpůsobí postavě dítěte. Plenky jsou trojitě skládané, novorozenecké balení dvojitě skládané. Nejmenší velikost má výřez na pupík. Hodí se pro děti s citlivou pokožkou. Testovala jsem skoro 40 druhů jednorázových plenek a kalhotek. Muumi Baby se staly absolutním vítězem testu. Plenky hezky sedí, vyhovovaly Filkovi, který měl první rok extrémně citlivou pokožku. Plenky nezpůsobují opruzeniny, jsou ekologické.

Pleny pro novorozence

Jestli čekáte miminko, můžete si pořídit startovací balíček pro novorozence (Muumi Baby Newborn 50 ks, 2-5 kg), který obsahuje dvě balení plenek Muumi Baby Newborn, jedno balení vlhčených ubrousků Helmi Baby, balení přebalovacích podložek značky Helmi Baby a jednorázové bryndáčky. Více o tom, jaké jsme zkoušeli pleny pro novorozence najdete v článku Jak jsme zkoušeli pleny pro novorozence.

Pro miminka a batolata

Startovací balíčky jsou dostupné také pro miminka a batolata. Seženete je ve všech velikostech: Mini, Midi, Maxi. U plenkových kalhotek Muumi Walkers jsou dostupné přebalovací balíčky ve velikostech Maxi+ a Junior.

Kde pleny levně koupíte?

Plenky jsou velmi dobře dostupné online, v kamenných prodejnách na ně nenarazíte. Plenky pořídíte na Mall.cz, kde můžete ušetřit díky cenově výhodným nabídkám.
Muumi Baby

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.4 Hodnocení
Muumi Baby

Ekologické plenky Muumi Baby jsou krásném kvalitním produktem, který si zaslouží pozornost a vyzkoušení. Na plence jsem nenašla žádnou chybu. Bohužel jsou velmi drahé a ne každý je může dítěti pravidelně kupovat.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Lepicí pásky
10
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Výdrž
10
Opruzeniny
10
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
10
Velikost
10
KLADY
  • Ekologické
  • Krásně sedí.
  • Mají pěkné obrázky.
  • Gumičky neškrtí.
  • Hodí se pro děti a novorozence s citlivou pokožkou.
  • Neprotékají.
ZÁPORY
  • Velmi drahé
  • Dostupné pouze online

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart