Recenze Pampers Pants Premium Care + kde levně koupit

Těžko byste hledali většího odpůrce Pampersek, než jsem já. Za poslední dva roky byly jejich pants katastrofální. Ob rok společnost na trh přijde s novými plenkami. Postupně zkouším všechny jejich produkty znovu. Jak dopadly Pampers Premium Pants? Překvapivě velmi dobře.
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Velmi negativní zkušenost jsem měla s Pampers Pants v roce 2017. Plenkové kalhotky byly jedním slovem strašné – zapáchaly, způsobovaly opruzeniny a velikost č. 3 škrtila dítě o hmotnosti 7 kilogramů tak, že jsem plenkové kalhotky už nikdy nekoupila. Nové Pampers Premium Care mě v mnoha ohledech příjemně překvapily.  Materiál je velmi příjemný, hebký, měkký. Gumičky v pase neškrtí. Velikost číslo 3 sedí skvěle na dítě o hmotnosti 11 kilogramů. Plenky z roku 2017 byly výrazně menší, horší, nekomfortní. Nové kalhotky y, u kojenců nevím, jak bude plena reagovat s jejich citlivější pokožkou.
Pampers Pants Premium Care: Savé jídro

Pampers Pants Premium Care: Savé jádro

Parfemace a vůně

Plenky až příliš voní. Na obale u složení není napsané, že by byly parfemované. Plenky se skládají z balzámu, pleťového mléka a extraktu aloe vera. Dalšími složkami jsou paraffinum liquidum, stearyl alcohol a vazelína. Steryl alkohol je látka, která se vyrábí z kyseliny stearové. Steryl alkohol může přijít do kontaktu i s tou nejcitlivější pletí, nedráždí ji, jedná se o látku přírodního původu. V přírodní kosmetice má funkci emulgátoru, pění, obnovuje přirozenou ochranu svrchní vrstvy pokožky. Paraffinum liquidum je chemická látka bez negativních účinků na zdraví. Název můžeme použít také jako synonymum pro minerální olej. Olejovitá kapalina je směsí ropných uhlovodíků. V kosmetice zvláčňuje pokožku. Vůni plenkám dodává extrakt z aloe vera a s největší pravděpodobností také pleťové mléko.
Pampers Pants Premium Care: Gumičky v pase

Pampers Pants Premium Care: Gumičky v pase

Jak plenka vypadá

Plena je velmi jemná, hebká, gumičky v pase a kolem nožiček neškrtí. Pampers Premium Care mě v tomto ohledu příjemně překvapily. Další pozitivní změnou je kvalita savého jádra a provedení plenky. Plena má savé jádro rozložené po celé délce, není šizená (například Pampers Premium Pure v tomto směru mají co vylepšovat), hezky sedí.
Pampers Pants Premium Care

Pampers Pants Premium Care: Jak plenka vypadá?

Plenka má indikátor moči. Savé jádro je modrobílé, není tvořeno třemi kanálky. Plenka je velmi tenká. Na svrchní straně je opatřena drobnými trojúhelníčky a kolečky. Kalhotky sundáte tak, že je roztrhnete na bocích. Za zadní straně je nalepen proužek, který pro sundání plenky strhnete, kalhotky zabalíte a zalepíte.

Hmotnost dítěte a velikost plenky

Překvapilo mě, že plenkové kalhotky velikosti č. 3 sedí i na téměř dvouleté dítě. Hmotnostní kategorie na obale skutečně do puntíku odpovídá váze dítěte. Plenky koupíte ve velikostech 3, 4, 5 a 6.

Pampers Pants Premium: Co je dobré vědět

Plenkové kalhoty se velmi zlepšily. Jsem ráda, že udělaly krok vpřed. Zkoušela jsem na 40 druhů plenek a plenkových kalhotek. Pampers Premium Care nepatří k nejlepším, ale posunuly se z předposledního místa do první třetiny nejlepších plenek. To je, myslím, velmi pěkný výsledek. Plenky nejsou ekologické, nemusí asi sedět dětem s extra citlivou pokožkou. Testovala jsem na téměř dvouletém dítěti a opruzeniny nezpůsobily. Doporučila bych Pampers Pants Premium Care vyzkoušet. 🙂

Kde plenkové kalhotky koupíte?

Na Pampers Pants Premium Care bývají často akce a slevy. Slevy nebo akce na plenkové kalhoty najdete na Mall.cz.

Pampers na MALL.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

8.6 Hodnocení
Pampers Pants Premium Care

Plenkové kalhotky Pampers Pants Premium Care jsou pohodlné, velmi pěkně sedí a neškrtí. Mají indikátor moči, nejsou ekologické a voní. Vůni plenkám dodává pleťové mléko a extrakt z aloe vera.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Savé jádro
8
Absorpce
9
Výdrž
8
Dostupnost
9
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
10
Vhodné pro citlivou pokožku
7
KLADY
  • Neprotékají.
  • Dobře sají.
  • Jsou velmi dobře dostupné.
  • Příjemné
  • Pohodlné
  • Neškrtí.
  • Jsou na ně často slevy.
ZÁPORY
  • Nejsou ekologické.
  • Nemusí vyhovovat dětem s nejcitlivější pokožkou.
Pampers Pants Premium Care

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart