Recenze: You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti – Sladké sny

Jak uspat dítě? Jak uspat miminko? Také si kladete tyto otázky? Pravda, my nemáme moc spavé děti, a tak jsem se rozhodla, že vyzkouším olej na zklidnění, který se dává do difuzéru nebo do aromalampy. Do článku jsem sepsala zkušenosti s bioaktivní směsí pro děti, která nese krásný název – Sladké sny.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
23 dní (dny) do konce

Obsah

You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti – Sladké sny

Říkáte si, že je možná trošku šílený nápad zapínat na spaní aroma lampu nebo difuzér. Může se to tak zdát, ale vlastně je to docela příjemný rituál, na který si člověk rychle zvykne. Bioaktivní směs pro děti – Sladké sny voní velmi příjemně po heřmánku a po citrusech. Provoní malou místnost velmi rychle, stačí malé množství kapek a za chvíli ucítíte krásnou uklidňující vůni. Ze začátku jsem k těmto olejům byla poměrně skeptická a olej jsem objednala jen proto, že jsem si tak přála, aby děti konečně spaly. 🙂 Ale zapalování lampy se mi zalíbilo, stejně jako krásná vůně. Dříve jsem používala vonné vosky, ale olej se mi nakonec víc zamlouvá. Voní jemněji a přírodně.

Olej značky You & Oil je stoprocentně přírodní a vznikl kombinací rostlinných olejů a esenciálních olejů v BIO kvalitě. Bioaktivní směs neobsahuje žádné syntetické látky, má dobrý vliv na zdraví těla i na mysl. Působí velmi šetrně. Přípravek je vyhotoven z vysoce kvalitních surovin, což dokládá získaná certifikace Ecocert.

Recenze: You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti - Sladké sny
Recenze: You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti – Sladké sny

Funguje? Směs krásně a příjemně voní. Děti si mohou vytvořit na olej vazbu tím způsobem, že si zvyknou na jeho vůni před spaním. Když ucítí vůni oleje ví, že je čas jít spát. Tento rituál se mi líbí. Jestli olej skutečně pomůže dítěti se zklidněním a usnutím, o tom nejsem zcela jistě přesvědčena. Může být ale perfektním uspávacím rituálem.

Jak olej používat?

Olej je určen pro difuzéry, kdy stačí nakapat malé množství kapek do difuzéru a užívat si krásnou vůni. Pokud nemáte difuzér, nebo dáváte přednost aromatické lampě, nakapejte pár kapek do malého množství vody v aroma lampě a zapalte svíčku. Olej je vysoce koncentrovaný, poctivý.

YOU & OIL KIDS SLADKÉ SNY na ECONEA.CZ

Ekologie

Veganská značka odmítá testování na zvířatech a snaží se bojovat za transparentnost na trhu se zkrášlovacími produkty, kde až tři čtvrtiny přípravků, které jsou označeny jako přírodní, ve skutečnosti obsahují umělé chemické látky.

Recenze: You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti - Sladké sny
Recenze: You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti – Sladké sny

Certifikace

Olej má přísný certifikát od Ecocertu. Je vyroben v Litvě, kde má značka You&Oil své kořeny.

Složení

Citrus Reticulate Oil (mandarin essential oil), Citrus Bergamia Oil (bergamot essential oil), Anthemis Nobilis Flower Oil (Roman Chamomile essential oil), Vetiveria Zizanioides Oil (vetiver essential oil), Lavandula Angustifolia Oil (lavander essential oil), Citral*, Geraniol*, Isoeugenol, Linalool*, Limonen*, Coumarin*. *Z přírodních éterických olejů

Kde olej koupit

Olej jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Bioaktivní směs pro děti příjemně voní a může být skvělým uspávacím rituálem. Mně se olej velmi zalíbil a i když jsem ho pořídila spíše jako experiment, jsem ráda, že jsem tak udělala a určitě objednám další olejíčky (na kašel a podobně). Vůně je vyvážená, příjemná a přírodní. To se mi na oleji líbí nejvíce. Není umělý, je bezpečný, má certifikaci. Velký výběr bioaktivních olejů najdete na Econea.cz.

You & Oil KIDS Bioaktivní směs
9.3 Hodnocení
You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti - Sladké sny

Olej krásně voní. Je příjemný, jeho jemná vůně je překrásná a vhodná nejen na usínání, ale i na běžné použití. Na rozvonění stačí pár kapek. Co bych vytkla? Možná jen to, že olej kape až příliš rychle z lahvičky. Jinak je vůně hezky vyvážená, příjemná, heřmánková.

Poměr ceny a kvality
9
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
8
KLADY
  • Hezky voní
  • Je potřeba opravdu jen pár kapek.
  • Perfektní uspávací rituál
  • Zajímavé složení
  • Bioaktivní - dobrý koncept
ZÁPORY
  • Vyšší cena
  • Pozor - lahvička kape až příliš rychle. Lahvičku stačí naklonit pouze nepatrně.

YOU & OIL KIDS SLADKÉ SNY na ECONEA.CZ

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart