DOPORUČUJI

Recenze: Hydrophil Koncentrovaná ústní voda BIO (100 ml)

Tak dlouho jsem hledala přírodní ústní vodu, která by mi stoprocentně vyhovovala, až jsem ji našla. Hydrophil mě překvapil poměrem ceny kvality.

Obsah

Hydrophil Koncentrovaná ústní voda BIO (100 ml)

Skvělý nápad v podobě koncentrované ústní vody se mi zalíbil. Do malého množství vody stačí kápnout tři kapky koncentrované ústní vody. Vznikne voda k vypláchnutí úst. Ta hezky voní, skvěle chutná – je hezky svěží, ale ne zase příliš, pění velmi málo (což oceňuji).

Voda je ve skleněné lahvičce s plastovým víčkem. Vydrží velmi velmi dlouho – je určena k výrobě až 130 litrů ústní vody.

ÚSTNÍ VODA HYDROPHIL na ECONEA.CZ

Ekologie a certifikace

Ústní voda má certifikaci PETA a je vyrobena v Německu.

Účinné látky

Koncentrovaná ústní voda obsahuje mátu klasnatou, která má osvěžující vůni a má protizánětlivé účinky. Máta peprná má antibakteriální a antiseptické účinky. Proti zánětům dutiny ústní pomáhá šalvěj lékařská, desinfekční účinek dodává vodě tea tree oil. Skořice má antimikrobiálními účinky a hřebíček zajistí svěží dech.

Recenze: Hydrophil Koncentrovaná ústní voda BIO (100 ml)
Recenze: Hydrophil Koncentrovaná ústní voda BIO (100 ml)

Složení

Alcohol, Aqua, Menthol, Mentha viridis oil, Mentha piperita oil, Salvia officinalis oil*, Melaleuca alternifolia oil, Lavendula officinalis oil, Cinnamomum Cassia oil, Eugenia caryophyllus oil, Limonene, Linalool, Cinnamol, Eugenol

Kde ústní vodu koupit

Ústní vodu jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Ústní voda příjemně voní, skvěle chutná, málo pění a dlouho vydrží. Značka Hydrophil mě překvapila perfektním poměrem ceny a kvality. Ústní voda velmi dlouho vydrží. Ústní vodu jsem pořídila na Econea.cz.

ÚSTNÍ VODA HYDROPHIL na ECONEA.CZ

10 Hodnocení
Hydrophil Koncentrovaná ústní voda BIO (100 ml)

Koncentrovaná ústní voda skvěle chutná, málo pění a je příjemná na použití. Malá lahvička dlouho vydrží, má přírodní složení. Ústní voda představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Přírodní složení
  • Dobrá chuť
  • Málo pění
  • Dlouho vydrží
  • Nízká cena na to, jak dlouho voda vydrží.
ZÁPORY
  • Je potřeba vodu připravit z koncentrátu (to není negativum, jen na to upozorňuji).

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart