Recenze: Bloom and Blossom Tuze hladová housenka sprchové gely

Sprchové gely Tuze hladová housenka krásně voní a děti si je ihned zamilovaly. Gely jsou hezky barevné a zároveň mají přírodní složení. Do článku jsem připravila recenzi na dva sprchové gely.

Tuze hladová housenka sprchové gely

Obsah

Bloom and Blossom Tuze hladová housenka sprchové gely

Tyto sprchové gely jsou trošku dražší a mohou být skvělým dárkem k narození miminka nebo pro kamarádku do porodnice. Zakoupit je můžete samostatně, ve ve výhodné sadě se sprejem na polštář a nebo v krásné sadě s knížkou. Vyzkoušeli jsme žlutý gel Tuze hladová housenka 3v1 Dětský mycí gel, šampon a kondicionér a zelený gel Tuze hladová housenka Dětský mycí gel hair&body wash. Sprchové gely jsou vhodné pro novorozence, kojence, starší děti i pro těhotné ženy.

Tuze hladová housenka 3v1 Dětský mycí gel, šampon a kondicionér

Šampón, kondicionér a mycí gel 3v1 příjemně voní a dobře se dávkuje. Stačí jej malé množství a tak láhev vydrží nějakou dobu (záleží na počtu dětí 🙂 ).

Složení: Aqua/ Water / Eau (Voda), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Disodium Laureth, Sulfosuccinate, – šetrná přírodní pěnidla, která nevysušují, Sodium Chloride – přírodní zahušťovadlo, Glyceryl Laurate – přírodní látka hydratujíce a vyhlazující pokožku, Isostearamide MIPA – přírodní látka zlepšující viskozitu produktů, pěnivost, Coco Glucoside – šetrné přírodní pěnidlo, které nevysušuje, Glyceryl Oleate – přírodní emulgátor, Parfum (Fragrance), Citric Acid – přírodní složka vyvažující PH, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol – konzervant přírodního původu, Benzoic Acid – syntetický konzervant povolený v přírodní kosmetice, Dehydroacetic Acid – jeden z nejbezpečnějších konzervantů chemického původu, Sodium Benzoate – syntetický konzervant povolený v přírodní kosmetice.

Tuze hladová housenka Dětský mycí gel Hair&Body Wash
Tuze hladová housenka Dětský mycí gel Hair&Body Wash

Tuze hladová housenka Dětský mycí gel Hair&Body Wash

Dětský mycí gel Hair&Body Wash je vhodný pro velmi citlivou pokožku a pro děti od narození. Gel krásně voní po jasmínu a levanduli, dávkuje se pumpičkou a stačí jej velmi malé množství.

Složení: Aqua/ Water / Eau (Voda), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate, – šetrná přírodní pěnidla, která nevysušují, Sodium Chloride – přírodní zahušťovadlo, Glyceryl Laurate – přírodní látka hydratujíce a vyhlazující pokožku, Isostearamide MIPA – přírodní látka zlepšující viskozitu produktů, pěnivost, Coco Glucoside – šetrné přírodní pěnidlo, které nevysušuje, Glyceryl Oleate – přírodní emulgátor, Parfum (Fragrance), Citric Acid – přírodní složka vyvažující PH, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol – konzervant přírodního původu, Benzoic Acid – syntetický konzervant povolený v přírodní kosmetice,  Dehydroacetic Acid – jeden z nejbezpečnějších konzervantů chemického původu, Sodium Benzoate – syntetický konzervant povolený v přírodní kosmetice.

SPRCHOVÉ GELY na MADEFORMOMS.CZ

Bloom and Blossom Tuze hladová housenka sprchové gely a sprej na polštář
Bloom and Blossom Tuze hladová housenka sprchové gely a sprej na polštář

Kde sprchové gely koupit

Sprchové gely koupíte v e-shopu Madeformoms.cz, kde si můžete vybrat krásnou luxusnější přírodní kosmetiku, která je dražší, ale na straně druhé kvalitní a může být krásným dárkem k Vánocům, k narozeninám nebo k narození miminka. V e-shopu najdete krásné dárkové sady pro novorozence.

10 Hodnocení
Tuze hladová housenka sprchové gely

Sprchové gely velmi pěkně voní, mají krásnou barvu a dětem se líbí, rády je používají. Sprchové gely mají přírodní složení a lze je používat na tělo i na vlásky. Praktický dávkovač umožní, aby si děti dávkovaly mýdlo zcela samy.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Krásně voní
  • Hezký obal (dětem se líbí)
  • Přírodní složení
  • Mohou být hezkým dárkem i do porodnice
ZÁPORY
  • Cena
Tuze hladová housenka sprchové gely

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart