Recenze: Bloom and Blossom Tuze hladová housenka Dětský sprej na polštář (75ml)

Sprej na polštář pro mě byl novinkou a ráda jsem jej vyzkoušela. Sprej voní po levanduli a krásně zpříjemní usínání nejen dětem, ale i rodičům. Do článku jsem připravila recenzi na tento zajímavý produkt.

Sprej na polštář

Obsah

Bloom and Blossom Tuze hladová housenka Dětský sprej na polštář

Na problémy s usínáním jsem zkoušela aroma oleje s heřmánkem, které dětem sice nepomohly usnout, ale krásně voněly a člověk si na tuto vůně rychle a rád zvykl. Levandulový sprej Tuze hladová housenka silně a příjemně voní. Stačí 2 až 3 stříhnutí a polštář bude krásně vonět po květinách.

Složení je bez obsahu škodlivých látek, schváleno pediatry i dermatology. Až 98 % složení je přírodního původu. Sprej je určen primárně pro děti, ale používat jej může celá rodina. Polštáře nádherně voní.

DĚTSKÝ SPREJ NA POLŠTÁŘ na MADEFORMOMS.CZ

Bloom and Blossom Tuze hladová housenka sprchové gely a sprej na polštář
Bloom and Blossom Tuze hladová housenka sprchové gely a sprej na polštář

Složení

Aqua/ Water / Eau (Voda), Polysorbate 20 – syntetický emulgátor/koemulgátor, Parfum (Fragrance) – jemná vůně syntetického původu, Sodium Hydroxide, Tocopherol (Vitamin E), 
Benzyl Alcohol – konzervant přírodního původu, Benzoic Acid – syntetický konzervant povolený v přírodní kosmetice, Dehydroacetic Acid – jeden z nejbezpečnějších konzervantů chemického původu.

Kde sprej koupit

Sprej pořídíte v e-shopu Madeformoms.cz, kde koupíte také další produkty z edice Bloom and Blossom Tuze hladová housenka. My jsme vyzkoušeli voňavé sprchové gely, které mají přírodní složení a děti je milují. Sprej se prodává také v sadě Bloom and Blossom Tuze hladová housenka TRIO spolu se sprchovým gelem a šamponem a také s tělovým mlékem.

10 Hodnocení
Tuze hladová housenka Dětský sprej na polštář

Sprej silně voní po levanduli a jasmínu. Stačí jej nanést malé množství (2 až 3 střiky). Květinová vůně provoní celý pokoj a zamilují si ji nejen děti, ale také dospělí.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Silně voní
  • Příjemná vůně levandule a jasmínu
  • Stačí 2 až 3 střiky
ZÁPORY
  • Cena
Sprej na polštář

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart