Recenze: Hlíva extract 100 kapslí NUPREME

Hlíva ústřičná je vynikajícím doplňkem stravy, který posílí a podpoří imunitu. Poctivý extrakt jsem pořídila za výhodnou cenu na Nustore.cz. Do článku jsem připravila recenzi na kapsle hlívy ústřičné značky Nupreme.

Hlíva ústřičná Nupreme

Obsah

Hlíva extract 100 kapslí NUPREME recenze

Dřevokazná houba hlíva ústřičná se pro velký zájem pěstuje ve velkém pro farmaceutický a potravinářský průmysl. Hlíva ústřičná obsahuje glukany (1,3-D-glukany), které mají vynikající vliv na zdraví člověka, podporují imunitu a posilují obranyschopnost organismu. Dále obsahuje vitaminy, minerály a stopové prvky (vitaminy skupiny B, vitaminy C, D, K, železo, draslík, měď, selen).

Nupreme reishi a hliva
Recenze: Hlíva extract 100 kapslí NUPREME

Hlíva ústřičná Nupreme pochází z ekologické produkce z čínské provincie Kuang-tung, která je z 85 % pokryta lesy. Patří k oblastem s nejlepšími enviromentálními podmínkami v Číně. Hlíva ústřičná Nupreme obsahuje 30 % polysacharidů. Extrakt z mycelia je uměle kultivované v organickém substrátu. Používá se dvojitá extrakce horkou vodou a alkoholem. 

Hlívu ústřičnou můžete konzumovat v kapslích – mně tento způsob vyhovuje více. Nebo můžete kapsle rozdělit a prášek vysypat do kaše nebo do smoothies. V jedné kapsli je obsaženo 300 mg extraktu. Produkt absolvoval nezávislé laboratorní analýzy v Českých akreditovaných laboratořích (analýza na těžké kovy a mikrobiologii). 

Recenze: Hlíva extract 100 kapslí NUPREME
Recenze: Hlíva extract 100 kapslí NUPREME

Jak přípravek užívat

Dospělí užívají 2-3 kapsle denně, děti užívají 1 kapsli. Nejvhodnější je spolknout kapsli 20 minut před jídlem a zapít ji vodou. Hlívu je vhodné užívat 5 dní v týdnu a 2 dny v týdnu vynechat. Nebo můžete hlívu užívat 3 týdny vkuse a týden vynechat. Hlívu mohou užívat děti od tří let věku. Hlívu ústřičnou nekonzumujte v případě, že máte alergii na houby, užíváte léky na srážlivost krve a také v případě akutních onemocnění, mezi které patří angína, chřipka a podobně.

Kde kapsle koupit

Vynikající a kvalitní kapsle čisté hlívy ústřičné bez dalších přidaných látek značky Nupreme koupíte v e-shopu Nustore.cz. Doplněk stravy je vynikající a vhodný k posílení imunity. Je potřeba jej užívat pravidelně.

Hlíva ústřičná na Nustore.cz

10 Hodnocení
Hlíva extract 100 kapslí NUPREME

Vynikající produkt. Kapsle jsou středně velké, dobře se polykají. Denně se užívají 2-3 kapsle. Jedno balení vydrží měsíc a půl až dva měsíce. Hlíva ústřičná značky Nupreme pochází z čínské provincie Kuang-tung. Produkt byl testován v České republice.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
KLADY
  • Vynikající kvalita produktu
  • Příznivá cena
  • Produkt vydrží skoro dva měsíce
  • Čistá hlíva ústřičná
  • Denně 2-3 kapsle
ZÁPORY
  • Nic
Hlíva ústřičná Nupreme

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart