Recenze Pampers Active Dry + kde levně koupit

Tyhle plenky jsme používali poměrně často. Jejich velkou nevýhodou je velmi silná parfemace. Právě kvůli ní jsem přešla na jinou značku. Na takovou, která není parfemovaná a ani nezapáchá chemicky.  
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Vzhled

Plenky Pampers Active Dry jsou krásně barevné. Ze přední i ze zadní strany mají nádherné obrázky. Velikost plenky je hezky vidět. Lepící pásky jsou dostatečně dlouhé a pružné. Můžete je opakovaně odlepit a zase přilepit. Savé jádro je celé zvýrazněné a vyznačené. Vypadá velmi dobře, saje krásně. Plena nemá gumičku na zádech. Gumičky kolem nožiček neškrtí.

Jak plena sedí

Plenka je trošku menší, než výrobce uvádí na obale. Záleží na proporcích dítěte. Když trefíte velikost, sedí plenka hezky.

Poměr ceny a kvality

Na plenkách mi vadí přílišná parfemace. Pampers přišlo s novinkou, která se nazývá Pampers Active. Tyto plenky mají tři absorpční kanálky, které odvádějí tekutinu rychleji a lépe od pokožky. Mně se plenky Pampers Active Dry velmi zamlouvaly, ale nakonec jsem upřednostnila bez silného zápachu a parfemace.]

Vzorek zdarma

Na webu Pampers.cz můžete dostat po registraci vzorek plenek zdarma. Pravidelně se vzorky obměňují, ale nebývá to moc často. Poštou vám zašlou dvě plenky na vyzkoušení. Velikost si sami vybrat nemůžete, ale víte, která vám bude zaslána. Například: Máte nabídku na zaslání dvou kusů plenek Active zdarma ve velikosti č. 3. Pokud byste chtěli velikost č. 4, máte smůlu, stejně tak, kdybyste chtěli poslat jiný druh plenek. Budete muset počkat na další hromadnou nabídku vzorků.
Plenky Pampers Active Dry

Plenky Pampers Active Dry

Kde plenky koupit?

Velkou výhodou Pampers je, že má nejsilnější zastoupení mezi značkami plenek vůbec. Plenky Pampers jsou velmi dobře dostupné a koupíte je v lékárnách, v e-shopech s dětským zbožím a v kamenných obchodech. Model Active Baby Dry koupíte v hypermarketech (například v Kauflandu). Pleny postupně nahrazují nové modely s absorpčními kanálky – Active Baby. Ty nové koupíte v akci třeba na Mall.cz.

Pampers Active na MALL.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

7.9 Hodnocení
Plenky Pampers Active Dry

Plenky Pampers Active Dry jsou příliš parfemované, nemají absorpční kanálky a sají velmi dobře. Plenka neprotéká, ale po použití velmi nepříjemně páchne ona vůně.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
8
Lepicí pásky
8
Parfemace / chemický zápach
0
Savé jádro
9
Absorpce
10
Výdrž
9
Opruzeniny
9
Dostupnost
10
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
8
KLADY
  • Sedí dobře.
  • Neprotéká.
  • Saje velmi hezky.
ZÁPORY
  • Vůně smrdí chemicky.
  • Vyšší cena.
  • Plena je menší než výrobce uvádí na obale.
Pampers Active Dry

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart