Recenze Muumi Baby Walkers + kde levně koupit

Na Muumi Baby Walkers jsem se těšila. Hlavním důvodem byl motiv mumínků spisovatelky a ilustrátorky Tove Jansson a finská kvalita. Jednorázové kalhotky společnosti Delipap Oy se objevily na českém trhu poměrně nedávno a v obchodě na ně jen tak nenarazíte. Musíte je objednat online. 
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

V praktických testech obstály plenkové kalhotky na jedna hvězda. Jsou krásně měkké, pružné, ale nepropustí tekutinu. Vydrží dlouho a dítě je využije na odpolední procházku i na noc. Plenky původem z Finska nezpůsobují opruzeniny, neprotekly ani jednou a perfektně sedí. Velikost na obale koresponduje s hmotností dítěte. Zkoušela jsem balení kalhotek velikosti č. 5 (7 kg – 15 kg) na dítěti o hmotnosti 14 kilogramů a plena seděla perfektně.

Ekologický produkt se vším všudy

Plenky spatří světlo světa v továrně, která získala etiketu Nordic Swan. To v praxi znamená, že jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí. Obal plenek je biologicky odbouratelný. Od roku 2010 jsou pleny vyráběny se zelenou energií a díky vodní elektrárně se nevytváří emise oxidu uhličitého. Finská společnost Delipap Oy se snaží vytvářet biologicky rozložitelné produkty tím nejšetrnějším způsobem k životnímu prostředí.
Muumi Baby Walkers - přední strana plenkových kalhotek

Muumi Baby Walkers – přední strana plenkových kalhotek

Unikátní tvar do písmene U

S provedením jsem byla nadmíru spokojená. Designově mají kalhotky nakresleny na zadní straně kapsy jako u kalhot, zepředu se na vás dívají mumínci. Gumičky neškrtí a ani se neobtisknou na tělo. V porovnání s plenkovými kalhotkami Naty, a dokonce i Pampers Pants, vykazují úplně jiný stupeň kvality. Vícevrstvé savé jádro krásně saje a zanechá zadeček v suchu. Plenky mají speciální tvar, kopírují písmeno U, a přizpůsobí se postavě dítěte.  Průmyslově vyrobené kalhotky jsou střiženy do V a dětem nemusí vždy sedět. V BIO plenách nenajdete stopy chlóru a ani chemikálií, jsou biologicky rozložitelné. Jedny z nejpropracovanějších plenek a plenkových kalhotek, které jsem držela v ruce. 🙂 (A že jich bylo přes 40 druhů.)
Muumi Baby Walkers - vnitřní strana plenkových kalhotek

Muumi Baby Walkers – vnitřní strana plenkových kalhotek

 Zakoupíte je pouze online. V hypermarketu a ani v drogerii jsem je nikde neviděla. V e-shopech s dětským zbožím jsou standardem. Od nákupu vás může odradit vysoká cena. Jedny kalhotky v přepočtu stojí 12 Kč.
Neřešíte-li finance, respektive potřebujete-li kvalitní plenové kalhotky, zkuste Muumi Baby Walkers. Jsem z nich nadšená. 🙂 Doporučuji. Testovala jsem skoro 40 druhů jednorázových plenek a kalhotek. Muumi Walkers se staly absolutním vítězem testu v poměru ceny a kvality. Kalhotky hezky sedí, nezpůsobují opruzeniny, jsou ekologické.

Kde kalhotky koupíte?

Muumi Walkers seženete  na Mall.cz. K nákupu můžete dostat malý dárek nebo dopravu zdarma. Záleží na tom, jaká je v internetovém obchodě právě akce.
Muumi Baby

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.4 Hodnocení
Muumi Baby Walkers

Příjemné plenky si zamilujete nejen díky designu, ale také díky kvalitnímu provedení. Pleny hezky sedí, neprosakují a nezpůsobují opruzeniny.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Gumičky v pase
10
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Výdrž
10
Opruzeniny
10
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
10
KLADY
  • Ekologické
  • Biologicky odbouratelné
  • Hezky sedí.
  • Neškrtí.
  • Neprotékají.
  • Nezapáchají chemicky.
ZÁPORY
  • Dostupné pouze online
  • Vyšší cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart