DOPORUČUJI

Recenze: Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml)

Meruňkový olej jsem před tím, než jsem začala používat přírodní kosmetiku, neznala. Nikdy jsem o něm neslyšela. Až když jsem si oblíbila slovenskou kosmetiku Kvitok, tak jsem se o meruňkovém oleji dozvěděla. Proč je dobré mít ho doma?

Kvitok Meruňkový olej

Obsah

Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml)

Meruňkový olej je součástí přírodních krémů a perfektně se hodí na péči o pokožku kolem očí. Olej je mastnější, ale pokožka je po natření hezky jemná. Olej se vysloveně hodí pro jemnou a citlivou pokožku a také pro stárnoucí pleť. Můžete jej přidávat do koupele malých miminek. Olej pokožku zbaví napětí a podporuje tvorbu kolagenu.

Meruňkový olej je lisovaný za studena a je nerafinovaný. Jeho aroma je zajímavé, trošku voní po meruňkách. Olej obsahuje vitamíny E, A, nenasycené esenciální kyseliny (linolové a olejové) a také minerály.

Recenze: Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml)
Recenze: Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml)

Po namazání je pokožka mastnější, ale když chvilku vyčkáte, olej se hezky vstřebá. Není vhodné si olejem mazat obličej 5 minut před odchodem z domu nebo bezprostředně před aplikací make-upu. Aplikace oleje je vhodná na doma nebo na večer.

MERUŇKOVÝ OLEJ na ECONEA.CZ

Ekologie a certifikace

Olej je vyroben ze 100 % přírodních surovin, má certifikaci Cruelty-free HCS. Neobsahuje žádné konzervanty. Je uložen ve skleněné lahvičce. Lahvička má praktickou pipetu.

Recenze: Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml)
Recenze: Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml)

Složení

100% meruňkový olej

Kde olej koupit

Olej jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Meruňkový olej není drahý, lahvička má 50 mililitrů a vydrží dlouho – záleží ale na tom, na co olejíček používáte. Užití může být široké. Já jej používám na kůži kolem očí, a tak vydrží měsíce. Jestli máte rádi přírodní kosmetiku, budete za tento olej rádi. Je dobré ho doma mít. Můžete jím masírovat suchou pokožku na těle, obličej, krk, dekolt, kůži kolem očí a také citlivou pokožku miminka. Olej jsem pořídila na Econea.cz, kde mají velký výběr produktů značky Kvitok.

Kvitok Meruňkový olej
10 Hodnocení
Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml)

Meruňkový olej zajímavě voní, je mastný, ale do pokožky se vstřebává dobře. Po chvíli je kůže hladká a jemná, není mastná. Má široké použití - hodí se na citlivou pokožku, suchou kůži, kolem očí i jako olejíček pro miminka.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Praktické dávkování pipetou
  • Ve skleněné lahvičce
  • Nerafinovaný
  • Zajímavě voní
  • Široké použití
  • Vhodný pro citlivou pokožku
  • Levný a dlouho vydrží
ZÁPORY
  • Nic

MERUŇKOVÝ OLEJ na ECONEA.CZ

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart