DOPORUČUJI

Recenze Chiashake: Dietní balíček na týden (35 jídel)

Od Chiashake.cz jsem vyzkoušela dietní balíček na týden, který obsahuje 35 porcí jídel. Všechny pokrmy, které jsem ochutnala mě příjemně překvapily svou dobrou chutí. Do článku jsem připravila dvě videa a podrobnou recenzi, co v balíčku najdete.

Obsah

Dietní balíček na týden (35 jídel) recenze

Týdenní balíček obsahuje 35 porcí jídel. Ochutnala jsem dietní koktejl s pistáciovou příchutí, proteinové palačinky, proteinové tyčinky a zeleninovou dietní polévku. Příchutě pokrmů si můžete sami vybrat. U koktejlů máte na výběr široké množství příchutí od jahodové s malinou přes borůvkovou s vanilkou, pistáciovou, čokoládovou, vanilkovou, meruňkovou, slaný karamel, lískový oříšek, třešeň, Cappuccino až po hrušku se skořicí. Z polévek si můžete vybrat zeleninovou, sýrovou nebo rajskou a z palačinek vanilkové nebo banánové. Součástí balíčku je také shaker, dietní plán a odměrky, podle kterých snadno změříte potřebné množství prášku k tomu, abyste si připravili jídlo.

Co ochutnávkový balíček obsahuje

Vybrala jsem si pistáciový koktejl, vanilkové palačinky a zeleninovou polévku. Příchutě tyčinek si nelze vybrat.

 • 1x Dietní koktejl (10 porcí)
 • 1x Dietní polévka (10 porcí)
 • 1x Dietní palačinky (10 porcí)
 • 5x Proteinová dietní tyčinka (5porcí)
 • 1x Smart Shaker + 2x odměrka
 • 1x Dietní plán
 • 1x překvapení 🙂
DO E-SHOPU ♥
PROTEINOVÁ DIETA OD CHIASHAKE

♥ Velký výběr příchutí
♥ Snadné dávkování a snadná příprava
♥ Výborně chutná
♥ Cenově výhodné balíčky

Youtube: Co balíček obsahuje

Smart Shaker

Součástí balíčku je také smart shaker, což je shaker s přídavným dnem, do kterého lze dát jednu porci proteinového prášku na přípravu koktejlu. Shaker se skládá z víčka, šroubovací zátky, sítka, nádobky a přídavného dna. Uvnitř najdete dvě odměrky, díky kterým je dávkování prášku snadné a rychlé. Shaker je možné umýt v myčce na nádobí.

Chiashake: Příprava jídel a chuť

Jídla jsou připravena do několika málo minut. Nejdéle trvá nachystat palačinku (přibližně pět minut), polévka a shake jsou do dvou až tří minut hotové. Pokrmy jsou připraveny rychle a oceníte je i tehdy, když nebudete mít čas vařit nebo dlouho chystat večeři či oběd. Proteinová tyčinka je skvělá a rychlá svačina.

Jak proteinová dieta od Chiashake chutná? Toto je v pořadí prozatím můj čtvrtý balíček stran proteinové diety a jsem z něj upřímně nadšená. Konečně mi něco chutná. Tleskám a doporučuji. U koktejlů chce vyzkoušet, jaká příchuť vám bude nejvíce vyhovovat. Já jsem si vzala pistáciový koktejl, který nádherně a jemně voní, má světle zelenou barvu a chutná moc dobře. Zkoušela jsem jej připravit s vodou i s mlékem. S mlékem mi chutná více, ale i s vodou je velmi dobrý, chutný, chutě nejsou tolik umělé jako u konkurenčních značek. Koktejl jsem připravovala ze 300 ml vody, aby nebyl tolik sladký, a chuť mi vyhovovala. Zeleninová polévka se mi zdála poměrně dost slaná, a tak jsem do ní přidala ještě o 30 mililitrů více vody, než bylo uvedeno v návodu. Chuť je velmi dobrá, polévka chutná dobře, je v ní sušená zelenina a v porovnání s konkurencí patří k nejlepším slaným proteinovým pokrmům, které jsem zatím ochutnala. Palačinky krásně voní. Zkoušela jsem vanilkové. Vůně je nádherná, palačinka chutná dobře, natřela jsem ji proteinovým oříškovým krémem a byla to lahoda. Všechna jídla uvidíte ve videu.

Proteinový koktejl Chiashake.cz
Proteinový koktejl Chiashake.cz

Po zkušenosti s konkurenčními značkami jsem se bála proteinových tyčinek, ale tyčinky od Chiashake jsou chutné, zasytí, nemají štiplavý ocas, nechutnají uměle a ani nejsou přeslazené od umělých sladidel. Nejvíce mi chutnaly tyčinky Slimbar. Ty jsou vynikající.

 • Koktejl: Zatím nejlepší proteinový koktejl, jaký jsem kdy ochutnala. Dobrá chuť, jemná vůně.
 • Polévka: Trošku slanější, ale to lze vyřešit dolitím malého množství teplé vody. Složení je poctivé, zeleninová polévka chutná dobře.
 • Palačinky: Krásně voní a jsou vynikající s proteinovým krémem nebo s ovocem.
 • SLIMBAR proteinová tyčinka: Výborná chuť. Moc se povedla.
 • MEALBAR proteinová tyčinka: Velmi sytá tyčinka nahradí klidně jeden oběd. Zkoušela jsem arašídovou a ovocnou. Ovocná mi moc chutnala.

Youtube: Jak připravit jídla

Další pokrmy Chiashake

Vyzkoušet můžete i další pokrmy od Chiashake. Mně osobně velmi mile překvapila chuť jídel, která je velmi dobrá, a zatím je Chiashake moje nejoblíbenější a nejchutnější proteinová dieta. Vybrat si můžete balíček na týden nebo na dva týdny, koktejlový balíček, cenově výhodné balíčky na 4 i 8 týdnů a další zajímavé produkty (třeba Fat Burner nebo čaj na hubnutí). V balíčcích na více týdnů najdete také pudinky, smoothie, omelety, kaše, muffiny.

Palačinky Chiashake.cz
Palačinky Chiashake.cz

Jakou vybrat příchuť koktejlu? Záleží jen na vás, co vám chutná, zda preferujete ovocné chutě, vanilku, nebo zda máte raději smetanové příchutě. Koktejly od Chiashake jsou lahodné a věřím, že každá příchuť bude dobrá. Já jsem s tím hodně váhala, nevěděla jsem, a nakonec jsem byla s pistácií moc spokojena.

Kde balíček objednat

Dietní balíček na týden objednáte pouze v e-shopu Chiashake.cz. Na výběr máte řadu pokrmů, cenově výhodných balíčků, čajů a také kapslí, které podporují hubnutí. E-shop odešle zboží velmi rychle, dobře jej zabalí a ještě navíc k nákupu dostanete malý dáreček. 🙂

OCHUTNÁVKOVÝ BALÍČEK 35 PORCÍ na CHIASHAKE.CZ

9.5 Hodnocení
Chiashake: Dietní balíček na týden (35 jídel)

Dietní balíček na týden mě velmi mile překvapil. Všechna jídla mi chutnala, byla dobrá. Líbilo se mi, že si můžu vybrat jaké příchutě jídel chci (což není u konkurence vždy samozřejmost). Příprava jídel je snadná, rychlá a zvládne ji úplně každý. Součástí objednávky byl také smart shaker, který vám usnadní spoustu práce, navíc do něj můžete schovat jednu porci prášku, což je skvělé na cesty.

Rozmanitost pokrmů
9
Možnost výběru příchutí
10
Příprava pokrmů (snadné, přehledné, rychlé)
10
Chuť
9
KLADY
 • Rychlá příprava
 • Jídla a nápoje mají velmi dobrou chuť (zatím jsem lepší neochutnala, toto je má čtvrtá proteinová dieta).
 • Skvělý shaker, který šetří čas s přípravou.
 • Vynikající proteinové tyčinky - chuťově moc dobré.
 • Pokrmy zasytí.
ZÁPORY
 • Cena (trošku dražší než od konkurence, ale za vyšší cenu kupujete výrazně lepší chuť)

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart