Recenze: Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa (42 ml)

Konečně jsem vyzkoušela tuhý deodorant od mé oblíbené slovenské značky Kvitok. Deodorant je zabalen v papírové tubě, je malý, akorát do ruky. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi na tuhý deodorant Ranní rosa.

Obsah

Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa (42 ml)

Deodorant Kvitok mě překvapil svým skvělým složením. Jako všechny přírodní deodoranty neobsahuje soli hliníku, navíc ale neobsahuje ani sodu bikarbonu, která může podráždit velmi citlivou pokožku. Deodorant má antimikrobiálními účinky v rámci 24 hodin. Nebrání přirozenému odplavování škodlivin z těla. Pokožku zjemní a zvláční. Je uzpůsoben pro citlivou pokožku, nenechává ulepený pocit v podpaží. Zabrání zápachu pomocí přírodních ingrediencí. Ve složení najdete esenciální oleje geranium, litsea cubeba (česky vavřín kubébový), levandule a bergamot, které působí proti bakteriím, mikrobům a houbám. Bála jsem se, že bude hodně cítit po vavřínu kubébovém, který voní jako citrusy, ale deodorant krásně voní po růžích. Vavřín z deodorantu také cítím, avšak velmi málo. Spíše jako lehký podtón růže – zajímavě koncipované a moc příjemné.

TUHÝ DEODORANT KVITOK na ECONEA.CZ

Recenze: Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa (42 ml)
Recenze: Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa (42 ml)

Jak deodorant funguje

Deodorant překrásně voní po růžích. Vůně je jemná. Skvěle se vysouvá z tuby, nesjíždí a drží. Zároveň ho lze dobře vrátit zpět, což v porovnání s jinými deodoranty, které jsou balené v papírové tubě, velmi oceňuji. Deodorant se skvěle nanáší, nelepí. Má vynikající vlastnosti. Stejně jako ostatní přírodní deodoranty nevydrží působit 24 hodin a při velké zátěži je vhodné jej používat několikrát denně.

Recenze: Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa (42 ml)
Recenze: Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa (42 ml)

Ekologie a certifikace

Deodorant má certifikaci Cruelty-free HCS.

Složení

Caprylic/Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Euphorbia Cerifera Wax (rostlinný vosk candelilla), Maranta Arundinacea Root Powder (marantový prášek – arrowroot), Farnesol (součást esenciálních olejů), Polyglyceryl-3 Caprylate (ester získaný z řepkového oleje), Triethyl Citrate (rostlinný ester k. citrónové), Pelargonium Graveolens Oil, Litsea Cubeba Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Bergamia Oil (mix esenciálních olejů Geranium, Litsea cubeba, Levandule, Bergamot), *Citral, *Limonene, *Linalool, *Geraniol, *Citronellol
*z přírodních éterických olejů

Kde deodorant koupit

Deodorant jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Tuhý deodorant ranní rosa od Kvitok překrásně voní po růžích. Deodorant neobsahuje jedlou sodu, neštípe a je vhodný pro citlivou pokožku. Funguje poměrně slušně. Na to, že je ryze přírodní, jsou jeho vlastnosti velmi dobré. Dobře se vysouvá z tuby, dobře se zasouvá, skvěle se nanáší, je vhodný do kabelky. Bez nadsázky mohu říci, že toto je nejlepší přírodní tuhý deodorant, který jsem vyzkoušela. Deodorant pořídíte na Econea.cz.

TUHÝ DEODORANT KVITOK na ECONEA.CZ

9.8 Hodnocení
Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa

Deodorant mě překvapil tím, jak krásně voní a jak je uživatelsky příjemný. Skvěle se vysouvá z tuby, dobře se nanáší, dobře se zasouvá. Neobsahuje jedlou sodu, neštípe, je vhodný pro citlivou pokožku. Je zabalen v krásné papírové tubě.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
9
KLADY
  • Hezké a praktické balení
  • Krásně voní.
  • Skvěle se nanáší a nepadá do tuby zpátky.
  • Neobsahuje jedlou sodu.
ZÁPORY
  • Nevydrží působit 24 hodin (ale to žádný přírodní deodorant).

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart