Recenze: Biopron 9 – probiotické kultury a prebiotika

Biopron 9 jsou vynikající probiotika, která můžete užívat každý den nebo k antibiotikům. Užívat je mohou děti od tří let věku.

Biopron 9

Obsah

Biopron 9 recenze

Biopron 9 jsou probiotika, která můžete užívat při braní antibiotik. Vyzkoušeno. Pomáhají udržet střevní mikroflóru a zabrání nepříjemnému průjmu (při užívání antibiotik). Probiotika jsou vhodné i pro děti od tří let věku a lze je užívat každý den. Dospělí mohou užívat 1-2 tobolky denně, u dětí stačí jedna tobolka pro denní užití a 2 tobolky při braní antibiotik (2 tobolky při užívání antibiotik jsou lepší). Tobolka je malá a dítě ji dobře spolkne. Pokud děti odmítají polykat tobolku, můžete její obsah vysypat do trošku vody a rozmíchat. Zkoušela jsem – dítě to nepozná. 🙂

Složení

  • Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.
  • Denní dávka obsahuje (množství / 2 tobolky): Probiotický komplex (9 kmenů živých mikroorganismů): 9 miliard CFU* Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. lactis, Streptococcus thermophilus; Fruktooligosacharidy: 309,2 mg. *CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units).

Doporučené dávkování

1 tobolka 1-2x denně během jídla.

Recenze: Biopron 9 - probiotické kultury a prebiotika
Recenze: Biopron 9 – probiotické kultury a prebiotika

Kde probiotika koupit

Probiotika nepatří k nejslabším, ale ani k nejsilnějším. Skvěle nahradí například Actimel nebo bílé jogurty s probiotiky. Ocení je ti, kteří nemají rádi probiotické jogurty a přesto chtějí probiotika a prebiotika konzumovat. Biopron je dobrou volbou. Pokud budete užívat dlouhodobě jednu tobolku, zlepší se trávení, může se zmírnit reflux. Biopron dávám dětem – 1 tobolku denně. Kupuji balení 60+20, které vyjde v akci na necelých 400 Kč. Probiotika bývají v akci na Chytralekarna.cz nebo na Lekarna.cz.

Biopron 9 na Lekarna.cz

10 Hodnocení
Biopron 9 - probiotické kultury a prebiotika

Skvělá probiotika, která lze užívat dlouhodobě i v kombinaci s antibiotiky. Obsahují probiotické kultury a prebiotika. Při užívání antibiotik zamezí průjmu. Při dlouhodobém užívání posílí střevní mikroflóru a také mohou pomoci s refluxem jícnu. Tobolky mohou užívat děti od tří let věku i těhotné ženy.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
KLADY
  • Kvalitní produkt
  • Vhodný pro dlouhodobé užívání
  • Pro děti od 3 let i dospělé
  • Lze užívat s antibiotiky
  • Skutečně pomáhají
ZÁPORY
  • Cena
Biopron 9

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart