Omalovánkový kalendář pro děti na rok 2021

K čemu je omalovánkový kalendář? Děti vybarvují vodovkami moc rády a takto jsme zábavnou formou nachystali dárky pod stromeček pro babičky, dědečky a pro tatínka do kanceláře. V článku najdete tipy na tvoření s omalovánkovým kalendářem.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je PDF určeno

Kalendář v PDF se hodí pro děti od dvou a půl až od tří let. Filka v necelých třech letech vybarvoval obrázky vodovkami, a i když zatím používal jen několik málo barev, měl z výsledku radost. Martínek ve čtyřech letech vybarvil obrázky moc hezky.
Omalovánkový kalendář pro děti na rok 2021

Omalovánkový kalendář pro děti na rok 2021

Co budete potřebovat k výrobě kalendáře

  • PDF šablonu k vytištění
  • Barvy
  • Pastelky (záleží, jak budete kalendář tvořit)
  • Vázací drátek
  • Děrovačku
  • Nůžky

KOUPIT PDF KALENDÁŘ V E-SHOPU ZA 25 KČ

Vybarvování

Kalendář mohou děti vybarvit podle své fantazie. My jsme vyrobili pět kalendářů a každý vypadá zcela jinak.

Jak na to

Kalendář jsem vytiskla a děti jej vybarvily podle své fantazie vodovkami. Když byly všechny listy hotové, nechali jsme lepidlo uschnout. Obrázky jsem seřadila tak, jak jdou za sebou – titulní strana, leden, únor a tak dále. Listy jsem pečlivě srovnala. Děrovačkou jsem proděravěla nahoře na stránce drobně vyznačené tečky a listy jsem svázala vázacím drátkem (návod uvidíte na Youtube).

Youtube – Jak upevnit očka

Youtube – Omalovánkový kalendář

Závěrem

Omalovánkový kalendář jsem vyrobila proto, abychom mohli tvořit větší množství osobních dárků pod stromeček. Tento způsob se ukázal jako skvělý, protože děti milují vybarvování, mohou vyrobit pro každého člena rodiny vlastní kalendář. Máme osobní dárek a navíc spoustu zábavy.

KOUPIT PDF KALENDÁŘ V E-SHOPU

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart