PLENYTESTUJEME

Plenky Pampers Premium 2019

Plenky Pampers Premium mě nenadchly, ale ani neurazily. Jako velké negativum vnímám silný zápach, který se z plenek line už přes obal. Opruzeniny nezpůsobily, sají dobře, ale poměr ceny a kvality mě neoslovil.

Velikosti plenek

Pleny se prodávají ve všech velikostech, od novorozenecké až do velikosti č. 6. Pokud byste pro batole nechtěli plenky, můžete se podívat na plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants. Plenka odpovídá velikosti, kterou výrobce deklaruje na obale přibližně.

Vzhled

Plenka je celá bílá, uprostřed má detekční proužek moči. Uvnitř na savém sádru najdete velmi tenkou síťku, která má ochránit pokožku před vlhkem. Zda-li tomu tak je, dost dobře pochybuji. Síťka se občas přilepila na pokožku. V savém jádru se tvoří po nasáknutí mezery.

Zkušenost s plenkami

Plenky jsem zkoušela, když byl Filka miminko, a plenka mu vůbec neseděla. Způsobila velké opruzeniny. Na dlouhou dobu jsem je nekoupila, až nedávno jsem se rozhodla, že pleny zase zkusíme. Tentokrát naštěstí opruzeniny nezpůsobily. Přesto jsem s nimi spokojená nebyla. Zkoušela jsem téměř třicet druhů jednorázových plenek a kalhotek (pants). Pampers nevycházejí jako vítěz právě díky chemickému zápachu a poměru ceny a kvality. Zkoušela jsem za pobodnou cenu plenky Huggies, se kterými jsem byla spokojena více, ale záleží na hodně faktorech. Třeba vám budou plenky Pampers Premium Care vyhovovat. Jestli váháte, jaké plenky koupit, zkuste Huggies, o kterých jsem psala v článku: Huggies Ultra Comfort 2019.

Pampers Premium Care

Pampers Premium Care

Kde plenky pořídíte?

Plenky jsou velmi dobře dostupné a koupíte je v kamenných drogeriích, supermarketech, hypermarketech a také online. Prodávají je lékárny, e-shopy s dětským zbožím. V e-shopu s dětským zbožím Feedo.cz můžete dostat k nákupu dárek. Záleží na to, jaká je právě akce. Právě zde koupíte levně měsíční balení. Akce na pleny bývají nárazově na Mall.cz.

→ AKCE: Plenky Pampers Premium Care na Feedo.cz

Foto: Tereza Krček

Štítky:

Máma do deště (Tereza Krček)

Jsem Tereza, tvůrkyně blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.