Recenze plenek Pampers Premium Care (2020)

Jak jsem psala v článku o Pampers Pants, těžko byste hledali většího odpůrce plenek Pampers, než jsem já. Po velkém zklamání z minulých let jsem se rozhodla, že nové Pampers Premium Care vyzkoušíme, ale pouze jedno a malé balení. Jak si nové pleny vedly?

Obsah

Velikosti plenek

Pleny se prodávají v těchto velikostech:

 • Pampers Premium Care (Velikost 1 Newborn): 2-5 kg
 • Pampers Premium Care (Velikost 2 Mini): 4-8 kg
 • Pampers Premium Care (Velikost 3 Midi): 6-10 kg
 • Pampers Premium Care (Velikost 4 Maxi): 9-14 kg
 • Pampers Premium Care (Velikost 5 Junior): 11-16 kg
 • Pampers Premium Care (Velikost 6): 13+ kg

Jakou velikost jsme zkoušeli

Testovali jsme velikost 1, Newborn. Tyto pleny seděly velmi dobře. Novorozenecké plenky neměly výřez na pupík, nezapáchaly, spíše mírně voněly.

Recenze plenek Pampers Premium Care (2020)

Recenze plenek Pampers Premium Care (2020)

Vzhled a vlastnosti

Bílou plenu nepatrně zdobí proužek na suché zipy. Plena je jemná a hebká, uvnitř má savé jádro vybavené jakousi síťkou. Ta je o poznání lepší než tomu bylo u minulého modelu plenek. Pampers Premium Care sají poměrně dobře. Savé jádro není šizené a je rozloženo po celé délce pleny. Zkoušeli jsme jedno balení, které neproteklo. Pleny velikosti č. 1 mají detekční proužek moči. Gumičky kolem nožiček dobře těsnily, avšak plenka bohužel nemá gumičku na zádech.

Recenze plenek Pampers Premium Care (2020)

Recenze plenek Pampers Premium Care (2020)

Plenky mě nenadchly, ale ani neurazily. Zkoušela jsem (na třech dětech) nespočet druhů plenek a plenkových kalhotek (na dvacet jich bylo určitě) a Pampers nepatří, co se týče poměru ceny a kvality, k těm nejlepším. Tyto nové plenky jsou výrazně lepší než starší model. Netestovala jsem velikost č. 4, která je nejprodávanější, a tudíž nevím, jak plena v této velikosti saje.

Recenze plenek Pampers Premium Care (2020)

Recenze plenek Pampers Premium Care (2020) – záda

Novorozenecká plena vydržela poměrně dlouho (i čtyři hodiny), ale přišlo mi, že konkurenční plenka Huggies Elite Soft pojmula více tekutiny. Pleny Pampers Premium Care mají na povrchu tělové mléko s aloe, díky němuž se předchází podráždění. Avšak po zkušenosti z minulých let jsem raději vzala pouze jedno balení a vyzkoušela jsem, zda pleny skutečně nezpůsobují opruzeniny. Pleny nemusí vyhovovat dětem s citlivou pokožkou nebo s atopickým ekzémem (to mám bohužel vyzkoušeno na starém modelu).

Recenze plenek Pampers Premium Care (2020)

Recenze plenek Pampers Premium Care (2020) – savé jádro

Třeba vám budou plenky Pampers Premium Care vyhovovat. Mně se zdají lepší Huggies, o kterých jsem psala v článku: Huggies Ultra Comfort 2019 od velikosti č. 3 nebo  Huggies Elite Soft od velikosti č. 1. Huggies Elite Soft jsem používala pro novorozence a byla jsem s nimi velmi spokojená.

Kde pleny pořídíte?

Plenky jsou velmi dobře dostupné a koupíte je v kamenných drogeriích, supermarketech, hypermarketech a také online. Prodávají je lékárny, e-shopy s dětským zbožím. V e-shopu s dětským zbožím Feedo.cz můžete dostat k nákupu dárek. Záleží na to, jaká je právě akce. Právě zde koupíte levně měsíční balení. Akce na pleny bývají nárazově na Mall.cz.

🏆ČTENÁŘI MÉHO BLOGU MAJÍ NA FEEDO.CZ EXKLUZIVNÍ SLEVU VE VÝŠI 10 % NA VŠE, I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ PRODUKTY. SLEVA SE ODEČTE Z KOŠÍKU PO VLOŽENÍ KÓDU MAMADODESTE.🏆

Pampers Premium Care na FEEDO.CZ

8.9 Hodnocení
Pampers Premium

Plenky Pampers Premium Care jsou poměrně drahé. Inovovaná plena je výrazně lepší než minulý model. U velikosti Newborn plenka dobře seděla, slušně sála a neprotekla.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Lepicí pásky
10
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
9
Absorpce
9
Výdrž
8
Opruzeniny
5
Dostupnost
10
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
10
KLADY
 • Velmi dobře dostupné
 • Dobře sedí
 • Dobře sají
ZÁPORY
 • Nemají gumičku na zádech
 • Vyšší cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart