Kouzelné čtení: Samolepková knížka Doprava

Náš třetí mluvicí samolepkový sešit děti milují. Baví je asi nejvíc ze všech, i když mně se zase nejvíce líbí samolepkový sešit Strašidla. Do článku jsem připravila několik fotek a také tip na hezký dárek.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
22 dní (dny) do konce

Obsah

Kouzelné čtení: Samolepková knížka Doprava

Pracovních sešitů, které jsou určeny pro Kouzelné čtení, je více. My máme doma zatím tři druhy těchto sešitů. V nabídce jsou vyjma samolepkového sešitu Doprava také tyto sešity: Dinosauři, Strašidla, Zvířátka. (Správně se jmenují samolepkové knížky, ale představte si zkrátka sešit se samolepkami – není to kniha.)

Co od samolepkové knížky očekávat

Na děti čekají stránky plné kouzelného čtení se samolepkami. Samolepky jsou umístěny uvnitř sešitu, listy je možné vyjmout (vytrhnout). Vazba je klasický sešit na skobičky (jako školní sešity). Jednotlivé samolepky a listy mluví. Stejně jako tomu je u klasických knížek. Na děti čekají úkoly, kvíz, mohou si poslechnout informace o dopravních prostředcích, které jsou zasazeny do různých scenérií – stavba, železnice, voda.

Kouzelné čtení: Samolepková knížka Doprava
Kouzelné čtení: Samolepková knížka Doprava

Sešit je hezky namluven, samolepky lze sloupnout, pokud se nalepí špatně, ale nejsou primárně určeny k tomu, aby se opětovně nalepovaly. Děti si užijí zábavu. Hlasy jsou vtipné, stejně jako text.

Samolepky mohou nalepit podle své fantazie tam, kam uznají za vhodné. Na každé stránce je nakreslen znak zapnutí a vypnutí, který dětem řekne, co mají se samolepkami dělat a jakým tématem se dvojlist zabývá. Před použitím nezapomeňte nahrát do tužky příslušný soubor, který najdete na webových stránkách kouzelného čtení. Já jsem na to samozřejmě úplně zapomněla. 🙂

Kouzelné čtení: Samolepková knížka Doprava
Kouzelné čtení: Samolepková knížka Doprava
DO E-SHOPU ♥
DOPRAVA NA ALBI.CZ NAD 500 KČ ZDARMA

♥ K objednávce nad 500 Kč máte dopravu zdarma.
♥ K objednávce nad 2000 Kč dostanete krásný dárek.

Kde sešit pořídit

Sešity (samolepkové knihy) jsou dostupné velmi dobře online. Velký výběr najdete například v Knihách Dobrovský a na Albi.cz.

SAMOLEPKOVÁ KNIHA DOPRAVA NA KNIHY DOBROVSKÝ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

10 Hodnocení
Kouzelné čtení: Samolepková knížka Doprava

Pracovní sešit (kniha to není, i když se tak jmenuje) se bude dětem na sto procent líbit. Odradit vás může vyšší cenou. Sešit je hezky udělaný, samolepky jsou pevnější, pokud se nalepí špatně, lze je odlepit, ale není vhodné je cíleně odlepovat a lepit opakovaně. Sešit funguje jako mluvící kniha.

Poměr ceny a kvality
10
Ilustrace
10
Kreativita
10
Počet stran
10
KLADY
  • Hezké a kvalitní provedení
  • Interaktivní sešit
  • Mluvící samolepky i stránky
  • Zábavný text
  • Dětem se moc líbí.
ZÁPORY
  • Možná cena (někoho může odradit)
Samolepková knížka Doprava

Přeji vám hodně zábavy. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart