Kouzelné čtení: Samolepková knížka Strašidla recenze

Pracovní sešit od Albi dostaly děti od babičky a hned dvakrát, aby měl každý svůj. Musím říct, že na ně udělal hned velký dojem. Mluvící sešit s mluvícími samolepkami si hned zamilovaly.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Kouzelné čtení: Samolepková knížka Strašidla

Pracovních sešitů, které jsou určeny pro Kouzelné čtení, je více. My máme zatím strašidla, děti ještě dostanou dinosaury. V nabídce jsou také tyto sešity: Dinosauři, Doprava, Zvířátka. (správně se jmenují samolepkové knížky, ale představte si zkrátka sešit se samolepkami)

Kouzelné čtení: Samolepková knížka Strašidla
Kouzelné čtení: Samolepková knížka Strašidla

Co od samolepkové knížky očekávat

Na děti čekají stránky plné kouzelného čtení se samolepkami. Samolepky jsou umístěny uvnitř sešitu, listy je možné vyjmout (vytrhnout). Vazba je klasický sešit na skobičky (jako školní sešity). Jednotlivé samolepky a listy mluví. Stejně jako tomu je u klasických knížek. Na děti čekají úkoly, kvíz, mohou si poslechnout informace o strašidlech (čarodějnice, vodník, strašidelný hrad, sestavují svá vlastní strašidla).

Samolepková knížka Strašidla

Sešit je hezky namluven, samolepky lze sloupnout, pokud se nalepí špatně, ale nejsou primárně určeny k tomu, aby se opětovně nalepovaly. Děti si užijí zábavu. Hlasy jsou vtipné, stejně jako text.

Kouzelné čtení: Samolepková knížka Strašidla
Kouzelné čtení: Samolepková knížka Strašidla

Samolepky mohou nalepit podle své fantazie tam, kam uznají za vhodné. Na každé stránce je nakreslen znak zapnutí a vypnutí, který dětem řekne, co mají se samolepkami dělat a jakým tématem se dvojlist zabývá. Před použitím nezapomeňte nahrát do tužky příslušný soubor, který najdete na webových stránkách kouzelného čtení. Já jsem na to samozřejmě úplně zapomněla. 🙂

DO E-SHOPU ♥
DOPRAVA NA ALBI.CZ NAD 500 KČ ZDARMA

♥ K objednávce nad 500 Kč máte dopravu zdarma.
♥ K objednávce nad 2000 Kč dostanete krásný dárek.

Kde sešit pořídit

Sešity (samolepkové knihy) jsou dostupné velmi dobře online. Velký výběr najdete například v Knihách Dobrovský a ve slevě na Albi.cz.

SAMOLEPKOVÁ KNIHA STRAŠIDLA NA ALBI

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

10 Hodnocení
Kouzelné čtení: Samolepková knížka Strašidla

Pracovní sešit (kniha to není, i když se tak jmenuje) se bude dětem na sto procent líbit. Odradit vás může vyšší cenou. Sešit je hezky udělaný, samolepky jsou pevnější, pokud se nalepí špatně, lze je odlepit, ale není vhodné je cíleně odlepovat a lepit opakovaně. Sešit funguje jako mluvící kniha.

Poměr ceny a kvality
10
Ilustrace
10
Kreativita
10
Počet stran
10
KLADY
  • Hezké a kvalitní provedení
  • Interaktivní sešit
  • Mluvící samolepky i stránky
  • Zábavný text
  • Dětem se moc líbí.
ZÁPORY
  • Možná cena (někoho může odradit)
Samolepková knížka Strašidla

Přeji vám hodně zábavy. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart