Tvoření pro děti: Jarní soumrak a ptáčci

Minulý rok jsme se pustili do krásného tvoření s názvem DIY jarní louka za soumraku. Letos jsme se k tomuto tvoření vrátili, ale louku jsme vyměnili za ptáčky. Do článku jsem připravila tip na snadné a krásné tvoření pro děti.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Na čtvrtku děti namalovaly jarní soumrak. Po zaschnutí na papír nalepily černý proužek jako drát, na kterém sedí ptáčci. Poté přilepily ptáčky a výkres byl hotov.

Pro koho je tvoření určeno

Malovat mohou už tříleté děti. Není to nic těžkého. Barvy budou nanášet podle své fantazie. Děti okolo čtyř až pěti let věku zvládnou výkres vybarvit zcela samy, a dokonce umí udělat i hezké rozložení barev. Školáci mohou z černého papíru vystříhat ptáčky. Lepení je snadné zvládne jej i tříleté dítě.

Tvoření pro děti: Jarní soumrak a ptáčci
Tvoření pro děti: Jarní soumrak a ptáčci

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Černý papír
  • Štětec
  • Vodovky
Cute doprava

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z černého papíru jsem připravila ptáčky a úzký černý proužek papíru jako drát. Děti vybarvily čtvrtku vodovkami podle své fantazie. Papír jsme nechali uschnout. Poté na něj děti nalepily černý proužek a na něj ptáčky.

Tvoření pro děti: Jarní soumrak a ptáčci
Tvoření pro děti: Jarní soumrak a ptáčci

Na výkres můžete nalepit více drátů a můžete vytvořit menší ptáčky. Místo drátu můžete vystřihnout větev z černého papíru. Záleží jen na vás, co se vám bude zamlouvat.

Závěrem

Děti moc rády kreslí vodovkami a lepí. A tak jsme se vrátili opět k našemu oblíbenému malování a lepení zároveň a vytvořili jsme krásný jarní obrázek, který nám zdobí nástěnku v dětském pokojíčku.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart