PDF ZDARMA

VELIKONOČNÍ PDF PRO DĚTI ZDARMA PŘEHLEDNĚ

Do článku jsem připravila pohromadě všechna velikonoční PDF zdarma. Podívejte se na fotografie a vyberte si to, které se vám bude nejvíce líbit. U fotografií najdete krátký popis a také odkaz na celý článek i s PDF. Hezkou zábavu.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

PDF ZDARMA: Chodící jarní a velikonoční zvířátka

Omalovánka je vhodná pro děti od čtyř do přibližně sedmi či osmi let. Malé děti budou potřebovat pomoc dospělého při stříhání omalovánky a také při sestavení pohyblivého zvířátka.

V PDF najdete tři zvířátka v několika variantách:

  • Varianta 1: Velká zvířátka k vystřižení
  • Varianta 2: Malá zvířátka k vystřižení
  • Varianta 3: Malá zvířátka k vybarvení

CELÝ ČLÁNEK

PDF ZDARMA: Velikonoční překvapení – omalovánka

PDF ZDARMA: Velikonoční překvapení - omalovánka
PDF ZDARMA: Velikonoční překvapení – omalovánka

Omalovánku mohou vybarvovat už tříleté děti, i když pro ně bude těžká. Pětileté děti zvládnou vybarvit vejce zcela samy. S vybarvením se můžete inspirovat ve videu nebo na fotografii.

CELÝ ČLÁNEK

DIY velikonoční košíčky z krabiček od čaje a papírových kapesníků

Z krabiček od čaje a krabičky od papírových kapesníků jsme vytvořili velikonoční košíčky. Večer, když děti spaly, jsem na krabičky nalepila bílý kancelářský papír, připevnila jsem ucho, krabičku od papírových kapesníčků jsem ještě dozdobila o vlnky. Aby neprosvítal nápis z krabiček, nalepila jsem dvě vrstvy papíru. Děti ozdobily krabičky obrázky.

CELÝ ČLÁNEK

Pracovní listy Velikonoce

KOUPIT PDF V E-SHOPU

VELIKONOČNÍ PDF od 4 až 5 let

Děti mohou tvořit na třech listech. V prvním vybarví kuřátko, vystřihnou skořápku a zobáček a nalepí na kuřátko. Na druhém listu vybarvují podle čísel. Toto vybarvování je snadné a uzpůsobené pro malé děti. Na třetím listu si procvičí grafomotoriku. Obtahují čáry a mohou ozdobit vejce.

CELÝ ČLÁNEK

Velikonoční omalovánky pro děti

Děti mohou tvořit na třech listech. V prvním mohou vybarvit vajíčko podle vlastní fantazie. Mohou jej vybarvit voskovkami, vodovkami nebo do něj razítkovat. Na druhém listu si procvičí obtahování. Obtahováním čar vznikne rozdělení vajíčka na prhy, které mohou ozdobit kolečky nebo razítky. Na třetím listu mohou lepit na vajíčko tvary, které jsou také součástí PDF. Tvary (čtvrtý list) vytisknete na barevné tiskárně, rozstříháte a děti mohou lepit tvary na vajíčko dle předlohy.

CELÝ ČLÁNEK

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Velikonoční otevírací vajíčko s kuřátkem

Malovat zvládnou děti okolo tří let věku. Interaktivní omalovánku si více užijí děti okolo pěti a více let. Děti, které ještě nechodí do školy, budou s dotvořením (stříhání a spojení) potřebovat pomoc dospělého.

CELÝ ČLÁNEK

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart