Recenze: Sérum na vlasy Navlasil

Sérum Navlasil mě zaujalo přírodním složením a také vlastnostmi. Při pravidelném používání navrací vlasům přirozenou barvu, zvyšuje objem a kvalitu vlasů. Do článku jsem připravila recenzi na sérum z e-shopu Navlasil.cz.

Sérum Navlasil.cz

Obsah

Navlasil recenze

Sérum na vlasy Navlasil zajistí při pravidelném používání větší objem vlasů, zmírní šediny a vypadávání. Sérum by se mělo používat denně alespoň tři měsíce. Sérum na vlasy obsahuje klinicky ověřené látky a úspěšnosti účinku tohoto séra dosahují více než 70 %. Sérum se aplikuje 1x denně aplikátorem na suché vlasy. Na pokožku nakapejte několik kapek a sérum vetřete do pokožky. Nechte působit alespoň 2 hodiny.

Recenze: Sérum na vlasy Navlasil
Recenze: Sérum na vlasy Navlasil

Po 10 dnech používání zrychlí růst vlasů. Při dlouhodobém používání zlepšuje zdrav a pevnost vlasového folikulu, chrání pokožku, zmírní svědění a zvyšuje objem a kvalitu vlasů. Pokud je sérum používáno více než tři měsíce, navrací vlasům přirozenou barvu.

Vlastnosti

Sérum se nanáší praktickým aplikátorem. Nanášení je snadné a rychlé. Sérum má barvu mléka a nádherně voní. Vůně je překrásná – velmi chválím a hned jsem si jej oblíbila. Sérum je zabaleno v hezké skleněné lahvičce se zlatým aplikátorem. Lahvička působí luxusním dojmem. Sérum vypadá skvěle a můžete jej darovat jako dárek.

Výsledky testování

U mě Navlasil vůbec nefungoval. Nepozorovala jsem žádné zlepšení kvality vlasů a ani Navlasil neeliminoval šediny.

Účinné látky

  • RENDENSYL® (3 %): Patentovaná látka obnovuje hustotu a podporuje růst vlasů. Získává se ze dřeva Modřínu opadavého a Čajovníku čínského. Zmírní vypadávání vlasů a zrychlí jejich růst.
  • DARKENYL™ (1 %): Antioxidant se získává ze dřeva Modřínu opadavého a Čajovníku čínského v kombinaci s Acetyl tyrosinem. Chrání vlasové folikuly před oxidací a snižuje šediny až o 56 %.
  • CAPIXYL™ (5 %): Biomimetický peptid a přírodní extrakt z Červeného jetele regeneruje vlasy a zvyšuje počet aktivních folikul. U kořínku vlasů snižuje mikrozáněty.
  • GREYVERSE™ (2 %): Patentovaný biomimetický peptid Palmitoyl Tetrapeptide-20 Amide zvyšuje melanogenezi a snižuje počet šedin až o 47 %.
  • DEFENSCALP™ (1,5 %): Extrakt z Vrbovky úzkolisté reguluje kožní maz na pokožce hlavy. Snižuje viditelnost lupů.
Recenze: Sérum na vlasy Navlasil
Recenze: Sérum na vlasy Navlasil

Jak dlouho sérum vydrží a jak dlouho jej užívat?

Sérum by mělo vydržet 3 až 4 týdny. Pro viditelný efekt je potřeba sérum testovat alespoň 3, nejlépe 6 měsíců.

Složení

Zde naleznete kompletní složení (INCI):

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, LECITHIN, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 80, PANTHENOL, ACETYL TYROSINE, PARFUM, EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM PHYTATE, GLYCINE, LARIX EUROPAEA WOOD EXTRACT, LACTIC ACID, SODIUM METABISULFITE, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-20 AMIDE, POTASSIUM SORBATE, DEXTRAN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ZINC CHLORIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT, ALCOHOL, benzyl salicilate, hexyl cinnamal, linalool

  • Redensyl® – INCI: (Glycerin, Aqua, Sodium Metabisulfite, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract
  • Darkenyl™ – INCI: (Glycerin, Water, Acetyl Tyrosine, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Extract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract)
  • Greyverse™ – INCI: (Glycerin, Water, Palmitoyl Tetrapeptide-20 Amide)
  • Capixyl™ – INCI: (Butylene Glycol, Aqua, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract)
  • Defenscalp™ – INCI: (Water, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract)
Sérum Navlasil.cz

Kde sérum Navlasil koupit

Sérum jsem pořídila v e-shopu Navlasil.cz, kde jej v multipacku koupíte za výhodnou cenu. Samotné sérum je poměrně drahé a multipack tří lahviček vyjde cenově nejlépe. Při objednávní dvou a více lahviček je doprava zdarma. Sérum mi dorazilo do dvou dní. Dodání bylo rychlé. lahvička séra byla zabalená v krabičce, vnitřek byl vystlán dřevitou vlnou, což vypadalo moc hezky.

NAVLASIL na NAVLASIL.CZ

Sérum Navlasil.cz

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart