Recenze: Reishi extract 100 kapslí NUPREME

Houba reishi (lesklokorka lesklá) patří k nejznámějším houbám z tradiční čínské medicíny. Při dlouhodobém užívání má pozitivní vliv na cholesterol a na oběhovou soustavu a má také imunomodulační účinky. Do článku jsem připravila recenzi na Reishi extrakt značky Nupreme.

Reishi extract 100 kapslí NUPREME

Obsah

Reishi extract 100 kapslí NUPREME recenze

Reishi upevní imunitu. Extrakt obsahuje polysacharidy, triterpeny a organické germanium. Díky těmto složkám reishi posiluje imunitu. Reishi Nupreme obsahuje 30 g polysacharidů. Pravidelná konzumace udržuje normální cholesterol. Reishi působí na játra, která produkují cholesterol, v játrech pomáhá snižovat syntézu cholesterolu, a to vede k optimální hodnotě cholesterolu v krvi. Klinické studie prokázaly, že reishi dokáže rozšiřovat tepny a žíly, posílí krevní oběh a zlepší prokrvení srdečního svalu.

Nupreme reishi a hliva
Recenze: Reishi extract 100 kapslí NUPREME

Reishi je vhodné užívat, když máte oslabenou imunitu, nedostatek energie, jste ve stresu, máte oslabený organismus v důsledku dlouhodobé léčby, problémy s cholesterolem, kardiovaskulární problémy a vysoký krevní tlak.

Reishi Nupreme pochází z ekologické produkce z čínské provincie Kuang-tung, která je z 85 % pokryta lesy. Patří k oblastem s nejlepšími enviromentálními podmínkami v Číně. Reishi Nupreme extrakt z plodnice houby obsahuje 30% podíl polysacharidů a 1 % triterpenů.  Extrakt z mycelia je uměle kultivované v organickém substrátu. Používá se dvojitá extrakce horkou vodou a alkoholem. V jedné kapsli je obsaženo 300 mg extraktu. Produkt absolvoval nezávislé laboratorní analýzy v Českých akreditovaných laboratořích (analýza na těžké kovy a mikrobiologii). 

Jak přípravek užívat

Dospělí užívají 2-3 kapsle denně, děti užívají 1 kapsli. Nejvhodnější je spolknout kapsli 20 minut před jídlem a zapít ji vodou. Reishi je vhodné užívat 5 dní v týdnu a 2 dny v týdnu vynechat. Nebo můžete hlívu užívat 3 týdny vkuse a týden vynechat. Reishi mohou užívat děti od tří let věku. Doplněk stravy je vhodné užívat v tobolkách. Prášek je hořký a není příliš chutný.

Recenze: Reishi extract 100 kapslí NUPREME
Recenze: Reishi extract 100 kapslí NUPREME

Kde kapsle koupit

Vynikající a kvalitní kapsle čisté reishi bez dalších přidaných látek značky Nupreme koupíte v e-shopu Nustore.cz. Doplněk stravy je vynikající a vhodný k posílení imunity.

Reishi extract na Nustore.cz

10 Hodnocení
Reishi extract 100 kapslí NUPREME

Skvělý produkt za příznivou cenu. Denně se užívají 2-3 kapsle, které zajistí dostatečně silnou dávku (600 - 900 mg). Jedno balení vydrží měsíc a půl až dva měsíce. Reishi značky Nupreme pochází z čínské provincie Kuang-tung. Kvalitní extrakt reishi byl testován v české laboratoři. Kapsle se dobře polyká.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
KLADY
  • Vynikající kvalita produktu
  • Příznivá cena
  • Produkt vydrží skoro dva měsíce
  • Čistý extrakt reishi
  • Denně 2-3 kapsle
ZÁPORY
  • Nic
Reishi extract 100 kapslí NUPREME

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart