Recenze: Přírodní svíčky Rozvoněno

Svíčky Rozvoněno nádherně voní, jsou přírodní a bezpečné. Během několika desítek minut nádherně provoní domácnost a ihned si je zamilujete. Do článku jsem připravila recenzi na tyto nádherné svíčky z Jižní Moravy.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

Přírodní svíčky Rozvoněno

Obsah

Svíčky Rozvoněno

Svíčky značky Rozvoněno pocházejí z České republiky a vznikly v rámci malé rodinné firmy. Výroba těchto svíček využívá výhradně 100% přírodních surovin. Kokosový a sójový olej tvoří základní složky, ze kterých jsou svíčky vyrobeny. Každá svíčka je pečlivě ručně vytvořena na Jižní Moravě, což dodává každé svíčce na originalitě. Elegantní sklenička s nádherným zlatavým víčkem a krásná etiketa na ladí s celkovým konceptem značky Rozvoněno.

Jak nejlépe využít tuto přírodní svíčku? Pro optimální výsledek by měla svíčka hořet nejméně půl hodiny, což umožní roztavení vosku a rovnoměrné provonění místnosti. Doporučená doba hoření je kolem 2 hodin, avšak není vhodné nechat svíčku hořet déle než 4 hodiny, aby nedošlo k přehřátí vosku a rychlé spotřebě svíčky. Dodržením těchto pokynů lze dosáhnout celkové doby hoření až 25 hodin, což je výrazně delší doba než u svíček z parafínu. Před zapálením je vhodné zkontrolovat délku knotu, která by měla mít 3-5 mm. Příliš dlouhý knot může způsobit rychlejší hoření svíčky, proto je lepší jej před zapálením zkrátit.

Přírodní svíčky Rozvoněno

Vůně těchto svíček je obohacena krásným éterickým olejem, který zajišťuje příjemnou atmosféru. Každá svíčka má objem 130 ml a po vyhoření lze skleničku buď recyklovat v kontejneru na sklo, nebo ji očistit a využít pro jiné účely.

Recenze: Přírodní svíčky Rozvoněno
Recenze: Přírodní svíčky Rozvoněno

Jak manipulovat se zapálenými svíčkami

 • Při zahřátí svíčky se zahřeje i její nádoba. Proto je vhodné umístit svíčku na podložku odolnou vůči ohni.
 • Svíčku byste neměli umísťovat do dosahu dětí ani domácích zvířat.
 • Zapálené svíčky se raději nedotýkejte. Sklenice může být velmi horká.
 • Vždy umístěte svíčku na rovný a stabilní povrch.
 • Raději nezapalujte více svíček, které jsou umístěny těsně vedle sebe.
Recenze: Přírodní svíčky Rozvoněno
Recenze: Přírodní svíčky Rozvoněno

Druhy svíček od Rozvoněno

Výběr je opravdu široký. Nejvíce se nabízí vyzkoušet tyto krásné a voňavé svíčky během Vánoc, kdy si můžete pořídit například přírodní adventní svíčky z včelího vosku od značky Rozvoněno, nebo nádherné voňavé svíčky, které dodají vánoční atmosféře zvláštní nádech. Jsou skvělým dárkem k Vánocům, k narozeninám nebo prostě jen tak, pro potěšení. Tyto svíčky vydrží hořet dlouhé hodiny, ale je dobré se držet pokynů na etiketě. Například můžete vyzkoušet Vánoční zázrak, který voní po perníku. Můžete vyzkoušet Zimní náladu či Betlémskou záři. Pokud hledáte jemnou svěží jarní vůni, můžete zkusit Jarní probuzení nebo Hodně štěstí. Mezi krásné květinové vůně patří V říši snů s levandulí nebo Symfonie pocitů. Svíčka je také skvělým dárkem pro maminku, babičku nebo vaši oblíbenou učitelku. Všechny výše uvedené varianty je jistě potěší a můžete vybírat z několika druhů. Například Jedinečná maminka s esencí geránia a pomeranče. Tato vůně spojuje geránium a palmovou růži (mám ji doma). V létě oceníte svíčku s názvem Sbohem komáři, která by mohla odradit nepříjemné hmyzí návštěvníky.

Přírodní svíčky Rozvoněno

Kde svíčky koupit

Svíčky jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Svíčky značky Rozvoněno jsem pořídila na Econea.cz. Na svíčky zde bývá akce nebo sleva (buď na celý sortiment nebo na vybrané druhy). Od značky Rozvoněno můžete zakoupit také osvěžovače vzduchu nebo přírodní svíčky z včelího vosku. Všechny produkty jsou kvalitní a moc pěkné.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

ROZVONĚNO na ECONEA.CZ

10 Hodnocení
Přírodní svíčky Rozvoněno

Krásné svíčky značky Rozvoněno mají svůj původ v České republice, konkrétně na Jižní Moravě. Tyto svíčky nabízejí nádhernou a jemnou vůni. Vydrží hořet až 25 hodin. Tyto svíčky jsou zcela přírodní, neobsahují žádné chemické složky. Jsou vyrobeny z kombinace kokosového a sójového oleje a jsou obohaceny esenciálními oleji.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
 • Nádherné vůně a široký výběr svíček
 • Přírodní složení - vše je zhotoveno z 100% přírodních surovin.
 • Vynikající poměr ceny a kvality - cenově dostupné svíčky
 • Vyrobeno v České republice, na Jižní Moravě
 • Každá svíčka je vyrobena ručně.
 • Nádherný dárek i ozdoba do interiéru
ZÁPORY
 • Nic
Přírodní svíčky Rozvoněno

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart