Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

Měsíčková zubní pasta Weleda mě překvapila svou chutí. Moc mi chutná. Nepění, hezky čistí, zuby nevybělí. Tak bych ji ve stručnosti shrnula. Podrobnější hodnocení najdete v článku.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Konzistence a vlastnosti

Zubní pasta je bílo žlutá (krémová) a mírně tužší, ale lze ji pohodlně nanést na kartáček. Je zabalena v papírové krabičce a v hliníkové tubě. Po nanesení na kartáček nepění. Nevytvoří se ani minimální množství pěny. Pasta chutná velmi dobře, zvláštně. Chutná po lékořici, která v ní je obsažena jen trošku. Chuť pasty dotváří olej z fenyklu. Pasta chutná svěže, ale měla by se možná jmenovat trošku jinak. Pokud nemáte rádi lékořici, raději se podívejte po jiné příchuti pasty Weleda. Mně lékořice velmi chutná, a tak mi chutná i pasta.

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

Složení

Voda, uhličitan vápenatý, glycerin, křemičitan hořečnato-hlinitý, alkohol, extrakt z měsíčku lékařského, myrhová pryskyřice (myrha), xantanová guma, glycyrrhizát amonný, aroma*, limonen*

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

Certifikáty

Pasta není testována na zvířatech. Má certifikát NaTrue, který garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

Kde pastu koupit

Pastu pořídíte na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní). Econea: E-shop s ekologickými produkty

Zubní pasta Weleda chutná dobře, nepění téměř vůbec a spotřebuje se rychleji, než například zubní pasta Ben&Anna. Velký výběr přírodních zubních past najdete na Econea.cz.

Měsíčková zubní pasta na ECONEA.CZ

9.3 Hodnocení
Měsíčková zubní pasta Weleda

Pasta chutná velmi dobře. Po vyčištění jsou zuby hezky hladké a lesklé. Pasta nebělí a ani nepění.

Chuť
10
Poměr ceny a kvality
9
Vlastnosti
9
Dostupnost
9
KLADY
  • Výborná chuť
  • Hezky čistí
ZÁPORY
  • Vyšší cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart