KOSMETIKATESTUJEME

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

Měsíčková zubní pasta Weleda mě překvapila svou chutí. Moc mi chutná. Nepění, hezky čistí, zuby nevybělí. Tak bych ji ve stručnosti shrnula. Podrobnější hodnocení najdete v článku.

Obsah

Konzistence a vlastnosti

Zubní pasta je bílo žlutá (krémová) a mírně tužší, ale lze ji pohodlně nanést na kartáček. Je zabalena v papírové krabičce a v hliníkové tubě. Po nanesení na kartáček nepění. Nevytvoří se ani minimální množství pěny. Pasta chutná velmi dobře, zvláštně. Chutná po lékořici, která v ní je obsažena jen trošku. Chuť pasty dotváří olej z fenyklu. Pasta chutná svěže, ale měla by se možná jmenovat trošku jinak. Pokud nemáte rádi lékořici, raději se podívejte po jiné příchuti pasty Weleda. Mně lékořice velmi chutná, a tak mi chutná i pasta.

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

nahoru ↑

Složení

Voda, uhličitan vápenatý, glycerin, křemičitan hořečnato-hlinitý, alkohol, extrakt z měsíčku lékařského, myrhová pryskyřice (myrha), xantanová guma, glycyrrhizát amonný, aroma*, limonen*

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

Recenze měsíčkové zubní pasty Weleda

nahoru ↑

Certifikáty

Pasta není testována na zvířatech. Má certifikát NATURE, který garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

nahoru ↑

Kde pastu koupíte

Pasta je perfektně dostupná v lékárnách, pořídíte ji například v e-shopu Notino.cz. Úplně nejlevněji ji seženete v e-shopu Nazuby.cz, kde bývají na produkty Weleda slevy a akce.

Měsíčková zubní pasta na NAZUBY.CZ

9.3 Hodnocení
Měsíčková zubní pasta Weleda

Pasta chutná velmi dobře. Po vyčištění jsou zuby hezky hladké a lesklé. Pasta nebělí a ani nepění.

Chuť
10
Poměr ceny a kvality
9
Vlastnosti
9
Dostupnost
9
KLADY
  • Výborná chuť
  • Hezky čistí
ZÁPORY
  • Vyšší cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme. Zajímá vás více? Klikněte na ikonu domečku.