Recenze: Kvitok Pleťové sérum – Dračí krev

Sérum jsem chtěla vyzkoušet na citlivou pleť, na které se občas objeví červené skvrny. Do článku jsem připravila více informací o tom, jak Dračí krev funguje.

🏆ŘÍJEN 2022: SLEVY NA TIERRA VERDE NA ECONEA.CZ. PLATÍ CELÝ MĚSÍC.🏆

Kvitok Pleťové sérum - Dračí krev

Obsah

Kvitok Pleťové sérum – Dračí krev

Regenerační pleťové sérum dodá pleti antioxidanty a chrání ji před vnějšími vlivy. Pleť uklidní a pomůže eliminovat červené skvrny – zarudnutí pokožky. Zkoušela jsem sérum aplikovat na drobné ranky a skutečně se zahojily trošku rychleji. Sérum je vhodné pro citlivou pleť, pro aknózní pleť, zralou pleť a na poškozenou pokožku (pouze velmi drobné ranky – škrábnutí, pupínek). Při pravidelné aplikaci je pleť pružnější, ale sérum není náhradou za krém. Pleť nepromastí. Používala jsem sérum pravidelně, pokožka byla hladká, nebyla ani mastná, ani vysušená. Vrásky sérum nevyhladí. Je spíše určeno na zpevnění pokožky a na regeneraci.

Sérum má jednoduché složení a můžete jej kombinovat i s dalším sérem značky Kvitok. Pleťové sérum Dračí krev chrání pokožku před oxidačním stresem a působením UV záření. Má protizánětlivé účinky a zlepší stav poškozené pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu.

Recenze: Kvitok Pleťové sérum - Dračí krev
Recenze: Kvitok Pleťové sérum – Dračí krev

Účinné látky

Ve složení najdete dračí krev z amazonského stromu Croton lechleri, která má také název tekutý obvaz. Je používána k zastavení krvácení a ke zklidnění pokožky při poštípání. Cytostatikum podporuje rychlé hojení ran. Dračí krev je silným antioxidantem, má protizánětlivé vlastnosti, napomáhá regeneraci pokožky, která je poškozená od akné. Květinová voda z damašské růže v BIO kvalitě udržuje pH pokožky, hydratuje ji, má protizánětlivé účinky. Vysušování pokožky zabrání rostlinný glycerin. Rostlinné kyseliny získané z cukrové třtiny, kyselina levulová a anýzová, mají antimikrobiální a protiplísňové účinky.

Jak sérum používat?

Dračí krev se nanáší na čistou a mírně vlhkou pleť. Sérum je průhledné, tekuté a dobře se vmasíruje na pokožku tváře, dekoltu a krku. Sérum lze používat ráno i večer.

DRAČÍ KREV na ECONEA.CZ

Ekologie a certifikace

Dračí krev má certifikaci Leaping Bunny (dříve známý jako HCS).

Složení

Rosa Damascena Flower Water (květinová voda damašská růže), Glycerin (rostlinný), Croton Lechleri Resin Extract (extrakt živice dračí krev), Xanthan Gum (xantanová guma), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové– přírodní rostlinná kyselina), Sodium anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citrónová – úprava pH), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný – úprava pH)

Kvitok Pleťové sérum - Dračí krev

Kde dračí krev koupit

Dračí krev jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Dračí krev pokožku zpevní a zamezí vzniku akné. Drobné ranky zhojí rychleji. Sérum má jednoduché složení, kterému dominuje květinová voda z damašské růže. Dračí krev je vhodná pro zralou pleť, pro aknózní a citlivou pleť. Velké balení (30 ml) koupíte na Econea.cz.

🏆ŘÍJEN 2022: SLEVY NA TIERRA VERDE NA ECONEA.CZ. PLATÍ CELÝ MĚSÍC.🏆

DRAČÍ KREV na ECONEA.CZ

10 Hodnocení
Kvitok Pleťové sérum - Dračí krev

Sérum Dračí krev je průhledné, tekuté, skvěle se roztírá a vstřebává. Pokožka je po delším používání pružná a hladká. Sérum je vhodná pro zralou pleť, aknózní pleť nebo pro citlivou pokožku.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Zajímavé složení
  • Pleť je pružnější .
  • Zamezuje vzniku akné.
ZÁPORY
  • Cena
Kvitok Pleťové sérum - Dračí krev

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart