Recenze: Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO

Při hledání vhodného tuhého přírodního deodorantu jsem vyzkoušela také deodorant značky Eco Cosmetics. Upřímně řečeno jsem mile překvapená. Deodorant se dobře nanáší a hezky voní.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

Eco Cosmetics Tuhý deodorant

Obsah

Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO

Deodorant je vyroben v Německu a podíl přírodních surovin je sto procent. Deodorant vypadá jako klasický tuhý deodorant. Je zabalen v plastu, je šroubovací. Poskytuje prvotřídní komfort při nanášení. Chová se stejně jako běžný deodorant. Nepoznala bych žádný rozdíl, kdybych nevěděla, že tento deodorant je přírodní.

Hezky voní. Funguje. Nevydrží 24 hodin, ale vydrží dlouho. Určitě 6 až 8 hodin ano, což se mi zdá na přírodní deodorant hodně. Možná, že tento deodorant budu nakonec používat na stálo, protože je skutečně velmi dobrý (ještě budu testovat další značky).

Recenze: Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO
Recenze: Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO

Deo stick od Eco Cosmetics nabízí antibakteriální ochranu díky zajímavému složení, které je mimo jiné tvořeno olivovým listem a slézem. Objem balení je 50 mililitrů.

DEO STICK ECO COSMETICS na ECONEA.CZ

Jak deo stick Eco Cosmetics funguje

Velmi dobře. Na mě funguje 6 až 8 hodin i při větší zátěži. Přírodní deodoranty nejsou moc vhodné na běhání, ale na klasickou zátěž přes den je tento deodorant perfektní.

Ekologie a certifikace

Produkty značky Eco Cosmetics jsou vyprodukovány CO2 neutrálně tak, že se vysazují nové stromy. Výrobek má certifikaci Ecocert organic cosmetic, Vegan Society, CO2 neutral.

Složení

100% PotassiuGlycerin, Aqua, Alcohol, Sodium Stearate, Olea Europaea Leaf Extract *, Malva Sylvestris Extract *, Triethyl Citrate, Salix Alba Bark Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Farnesol. * = z ekologického zemědělství

Kde deodorant koupit

Deodorant jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Velmi kvalitní deodorant mě hodně překvapil. Nepoznala bych rozdíl od běžného deo stick. Kladně hodnotím velmi dobré vlastnosti, klasický obal i dlouhou výdrž. Deo stick Eco Cosmetics krásně voní, jeho vůně je jemná, svěží a moc se mi líbí a vyhovuje mi. Nevýhodou je vyšší cena. Deodorant mohu doporučit k vyzkoušení, byť je trošku dražší, tak poskytuje velmi vysoký komfort. Hodí se také na nanášení například v práci (můžete si jej s sebou vzít do kabelky). Deo stick jsem pořídila na Econea.cz.

Eco Cosmetics Tuhý deodorant
9.2 Hodnocení
Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO

Deo stick hodnotím velmi kladně a na první pohled bych jej nepoznala od klasického deodorantu. Je zabalen do plastového obalu s kolečkem, krásně voní a funguje. Nanášení je snadné, hodí se i na cesty do kabelky.

Poměr ceny a kvality
9
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
9
Jak funguje
8
KLADY
  • Dobré přírodní složení
  • Nanáší se snadno
  • Krásně voní
  • Funguje, ale nevydrží 24 hodin.
  • Hodí se na cesty, do kabelky.
ZÁPORY
  • Cena
  • Nefunguje 24 hodin a je potřeba jej nanášet i během dne (jako běžný přírodní deodorant).

DEO STICK ECO COSMETICS na ECONEA.CZ

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart