Recenze e-shopu Navlasil.cz

V e-shopu Navlasil.cz koupíte zajímavý přípravek na podporu růstu a obnovy vlasů. Do článku jsem připravila recenzi e-shopu Navlasil.cz.

E-shop Navlasil.cz

Obsah

Co v e-shopu koupíte

V e-shopu koupíte sérum na vlasy s unikátním přírodním složením, které podpoří růst vlasů, vlasy posílí a zamezí šedivění vlasů. Můžete zakoupit jednu lahvičku nebo dvě či tři lahvičky za zvýhodněnou cenu.

Slevy a výprodeje

V e-shopu můžete pořídit multipack za výhodnější cenu. Tři balení produktu získáte se slevou 20 %.

Doprava a platba

Při zakoupení výhodného multipacku od 2 kusů je doprava zdarma. Při koupi jednoho séra je doprava za jednotnou cenu 60 Kč. Vybrat si můžete Zásilkovnu, Českou poštu či PPL kurýra. Doručení je velmi rychlé. Objednávku jsem měla do dvou dní doma.

E-shop Navlasil.cz

10 Hodnocení
E-shop Navlasil.cz

E-shop odeslal zboží velmi rychle a do dvou dní jsem jej měla doma. Lahvička séra byla zabalená v papírové krabičce, která byla vystlaná dřevitou vlnou, což vypadalo moc hezky. Doprava zdarma je u objednávky dvou a více produktů.

Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Přehledný e-shop
  • Unikátní produkt
  • Doprava zdarma od 2 kusů
  • Rychlé dodání
  • Hezky zabaleno
ZÁPORY
  • Nic
E-shop Navlasil.cz

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart