Recenze: BrainMax Pure Cashew Butter, 100% Kešu krém

Kešu máslo (krém) mě zaujal přírodním složením. Krém je vhodný pro redukční dietu a pro hubnutí bez výčitek. Pořídit můžete malé i velké balení.

BrainMax Pure Cashew Butter

Obsah

BrainMax Pure Cashew Butter recenze

Krém je složen pouze z kešu ořechů, které jsou dokonale rozmixované. Ořechy tvoří jemnou a hutnou pastu, kterou je vhodné před konzumací dobře zamíchat. Výhodou je vynikající složení – 100 % ingrediencí pochází z BIO produkce. Krém je vyroben z vysoce kvalitních produktů.

Kešu ořechy jsou bohaté na bílkoviny (18 g na 100 g) a vlákninu (3,3 g na 100g). Vláknina pomáhá dobrému trávení. V kešu ořechách je velké množství zinku.

V tomto krému není žádný přidaný cukr a jestli začínáte s keto dietou možná, že je právě tento krém pro vás ten pravý na pravidelné každodenní mlsání. 🙂 Krém můžete natřít na palačinky, na lívance nebo na proteinové pečivo. Lze jím dochutit teplou kaši. Mně krém chuťově příliš nesedl, ale třeba právě vám bude vyhovovat. Na Siberica.cz můžete zakoupit vzoreček (mají různé druhy krémů a můžete pořídit několik vzorečků a vyberete si, co by vám nejvíce chutnalo).

Recenze: BrainMax Pure Cashew Butter, 100% Kešu krém
Recenze: BrainMax Pure Cashew Butter, 100% Kešu krém

Složení

100% kešu ořechy

Kde krém koupit

Kešu máslo (krém) jsem pořídila na Siberica.cz, kde jej koupíte za příznivou cenu. Navíc si zde vyberete další oříškové krémy, které mají zdravé a přírodní složení.

PURE CASHEW BUTTER NA SIBERICA.CZ

BrainMax Pure Cashew Butter
7.7 Hodnocení
BrainMax Pure Cashew Butter

Kešu máslo je velmi jemné a poctivě zpracované. Lze jej natřít na palačinky, proteinové pečivo, na lívance nebo jím můžete dochutit kaši. Kešu ořechy obsahují bílkoviny, vlákninu a jsou přirozeně sladké.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Chuť
3
KLADY
  • Vynikající a přírodní složení
  • BIO suroviny
  • Můžete zakoupit také vzoreček krému na ochutnání.
  • Neobsahuje cukr a ani umělá sladidla.
  • Vhodné pro dietu a hubnutí
ZÁPORY
  • Cena
  • Chuť - neoslovila mě, ale někomu může krém zachutnat.

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart