DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

Martínek si oblíbil vesmír. Přemýšlela jsem, jak mu vyzdobit pokojíček tak, abych nemusela pořizovat mnoho nových dekorací. Nakonec jsme provedli drobné úpravy u postele a také jsme vytvořili vesmírové dekorace na okno. V článku na vás čeká tip na velmi snadné dekorace na téma vesmír.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Vytvořili jsme snadné dekorace na okna s vesmírnou tematikou. Na okno jsme nalepili raketu, Zemi, Mars, Měsíc, Slunce, hvězdy, kometu a také UFO, které nesmí ve vesmíru chybět (samozřejmě 🙂 ).

DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

Pro koho je tvoření určeno

Lepení se hodí pro děti od tří, lépe od čtyř let. Tyto dekorace vytvářel Martínek bez Filky. Lepil UFO, kometu, Zemi a raketu.

Co budete potřebovat

  • Barevné papíry
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Izolepu nebo lepicí pásku na okna
Pracovní listy Šikovné prstíčky PODZIM + Omalovánky zdarma

Pracovní listy Šikovné prstíčky PODZIM + Omalovánky zdarma

KOUPIT PODZIMNÍ PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z barevného papíru jsem připravila jednotlivé části k lepení. Raketa je vyrobena z bílého papíru formátu A4 a z kousků červeného papíru, na UFO jsme využili modrý a zelený papír. Oranžový papír byl potřeba na Mars, žlutý na Slunce, šedý na Měsíc a na Zemi jsme potřebovali modrý a zelený papír. Měsíc, Mars a Slunce tvoří jedna vrstva barevného papíru, nebylo potřeba nic lepit. O to byla výroba dekorací jednodušší.

Martínek přilepil jednotlivé části k sobě. Po zaschnutí jsme je nalepili izolepou na okno.

DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

Závěrem

Dekorace na okna jsou velmi snadné a čtyřleté i pětileté děti hravě zvládnou slepit jednotlivé části k sobě. Za pomocí barevných papírů jsme vyzdobili pokojíček na téma vesmír, aniž bychom museli pořizovat drahé dekorace na stěnu, koberec nebo závěsy. Až se dětem bude líbit nové téma, dekorace vyměníme.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart