DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

Martínek si oblíbil vesmír. Přemýšlela jsem, jak mu vyzdobit pokojíček tak, abych nemusela pořizovat mnoho nových dekorací. Nakonec jsme provedli drobné úpravy u postele a také jsme vytvořili vesmírové dekorace na okno. V článku na vás čeká tip na velmi snadné dekorace na téma vesmír.

Obsah

Co jsme vyrobili

Vytvořili jsme snadné dekorace na okna s vesmírnou tematikou. Na okno jsme nalepili raketu, Zemi, Mars, Měsíc, Slunce, hvězdy, kometu a také UFO, které nesmí ve vesmíru chybět (samozřejmě 🙂 ).

DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

Pro koho je tvoření určeno

Lepení se hodí pro děti od tří, lépe od čtyř let. Tyto dekorace vytvářel Martínek bez Filky. Lepil UFO, kometu, Zemi a raketu.

DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

DIY dekorace na okna pro děti VESMÍR

Co budete potřebovat

  • Barevné papíry
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Izolepu nebo lepicí pásku na okna
Pracovní listy Šikovné prstíčky PODZIM + Omalovánky zdarma

Pracovní listy Šikovné prstíčky PODZIM + Omalovánky zdarma

KOUPIT PODZIMNÍ PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z barevného papíru jsem připravila jednotlivé části k lepení. Raketa je vyrobena z bílého papíru formátu A4 a z kousků červeného papíru, na UFO jsme využili modrý a zelený papír. Oranžový papír byl potřeba na Mars, žlutý na Slunce, šedý na Měsíc a na Zemi jsme potřebovali modrý a zelený papír. Měsíc, Mars a Slunce tvoří jedna vrstva barevného papíru, nebylo potřeba nic lepit. O to byla výroba dekorací jednodušší.

Martínek přilepil jednotlivé části k sobě. Po zaschnutí jsme je nalepili izolepou na okno.

Závěrem

Dekorace na okna jsou velmi snadné a čtyřleté i pětileté děti hravě zvládnou slepit jednotlivé části k sobě. Za pomocí barevných papírů jsme vyzdobili pokojíček na téma vesmír, aniž bychom museli pořizovat drahé dekorace na stěnu, koberec nebo závěsy. Až se dětem bude líbit nové téma, dekorace vyměníme.

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart