Originální dárek pro děti i dospělé zKokosu.cz: Designové kokosové misky

Krásné, že? 🙂 Tyto kokosové misky jsou k dostání v e-shopu zKokosu.cz. Vybrat si můžete z několika barevných provedení, vyřezávané kokosové misky, základní kokosové misky i akční sady.

Designové kokosové misky

Obsah

Designové kokosové misky na zKokosu.cz

Každá miska je originál. Každá je ručně opracovaná, krásná a jedinečná. Tyto designové mističky mě zaujaly na první pohled. Jsou překrásné. Hodí se jako dekorace do pokoje, můžete do nich nakrájet zeleninu, dát do nich cereálie nebo zdravé křupky.

Designové kokosové misky na zKokosu.cz
Designové kokosové misky na zKokosu.cz

Miska je vyrobena z kokosu. Každý kokos je trošku jinak barevný a velký, proto nejsou všechny misky stejně velké, stejně silné a stejně barevné. Každá je originální a krásná. To mi přijde sympatické. Misky jsou vyráběny ručně ve Vietnamu.

Podrobnosti

  • Materiál: kokosová skořápka
  • Výška: cca 5 – 6 cm
  • Šířka: cca 13 – 14 cm
  • Obsah: cca 500 – 600 ml
  • Původ: ručně vyrobeno ve Vietnamu

Jak se o misku starat

Miska nepatří do myčky. Umývejte ji šetrně ve vlažné vodě, šetrným čistícím prostředkem (použít můžete například ekologický čistící prostředek). Po umytí misku usušte a ukliďte na suché místo. Když ji budete pravidelně natírat kokosovým olejem, zůstane krásně lesklá (přibližně po každém desátém umytí).

Designové kokosové misky na zKokosu.cz
Designové kokosové misky na zKokosu.cz

Jakou vybrat kokosovou misku

Popravdě, to je problém. 🙂 V e-shopu zKokosu.cz mají na výběr velké množství kokosových misek, ať už designových (to jsou tyto barevné), tak vyřezávaných, bílých, nebo přírodních. Jestli budete kokosové misky kupovat jako dárek k Vánocům, můžete podarovat celou rodinu. Misky jsou překrásné, padnou dobře do ruky a na stole hezky drží, i když jsou vyrobeny z kokosové skořápky.

Designové kokosové misky na zKokosu.cz
Designové kokosové misky na zKokosu.cz

Doporučuji k mističce pořídit kokosový olej. Já jsem na to zapomněla, a teď ho musím shánět. Kokosová miska a kokosový olej jsou nerozlučná dvojka. S kokosovým olejem dostane tu správnou péči. Pořídit můžete také krásné houbičky na nádobí. Vás i obdarovaného nádherný dárkový set potěší. V e-shopu navíc najdete moc lahodné oříškové krémy a příbory.

Recenze e-shopu zKokosu.cz
Designové kokosové misky na zKokosu.cz

Kde misku pořídit

Misku jsem pořídila v e-shopu zKokosu.cz, který se mi moc líbí. Zboží poslali poctivě zabalené do papíru a papírové krabice. Dodání trvalo dva dny. S nákupem jsem byla moc spokojená. A ještě něco. S kódem MAMADODESTE.CZ se vám zlevní celá objednávka o 10 %.

Designové kokosové misky
10 Hodnocení
Designové kokosové misky zKokosu.cz

Krásné misky jsou perfektním dárkem pro blízké. Potěší je jako dekorace, jako mističky na cereálie nebo třeba ovoce. Každá mistička je jiná, vyrábí se ručně ve Vietnamu. Misky nepatří do myčky a musí se umývat ve vlažné vodě v ruce. Krásná práce.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Design
10
Vlastnosti (kvalita materiálu, velikost, barvy)
10
KLADY
  • Nádherné mističky
  • Skvělý nápad, jak využít kokosový ořech.
  • Nejsou drahé - jako vánoční dárek jsou perfektní.
ZÁPORY
  • Rychle mizí ze skladů a některé nádherné designy už byly vyprodané.

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart