6 tipů na levné dárky pro paní učitelku do školky (a do školy)

Co koupit paní učitelce na konec školního roku? Do článku jsem připravila tipy na krásné a levné dírky, které paní učitelku potěší.

Karolínka a její příběhy
Naučná a zábavná kniha pro děti od 4 do 7 let - všechny znalosti potřebné před nástupem do školy
349 Kč 399 Kč

Obsah

Co koupit paní učitelce na konec školního roku

My prozatím kupujeme bonboniéry, protože se snažíme podarovat co nejvíce paní učitelek (6 a více). Bonboniéru originálně ozdobíme a připojíme k ní věnování. Jestli ale hledáte nějaký hmotný dárek, připravila jsem pro vás tipy na dárky pro paní učitelku. Paní učitelky nejvíce ocení něco dobrého k snědku, drobnou a kvalitní kosmetiku, případně svíčky. Co nemusíte kupovat? Dekorace do bytu typu porcelánové postavičky, květiny (znám to z vlastní zkušenosti 🙂 ).

Tip č. 1: Bonboniéra Janek

 Bonboniéra Janek
Bonboniéra Janek

Čokoláda vždy potěší. A zvlášť, když je dobrá. Můžete vybrat bonboniéru a ozdobit ji, jako jsme to udělali my (pro paní učitelku v mateřské škole), nebo můžete koupit krásnou a dobrou bonboniéru, která je zabalena v dárkové krabičce. Mám zkušenost s čokoládou Janek (objednáváme na Vánoce každý rok), která je vynikající, krásně zabalená a navíc dobře vypadá. Namíchat bonbony můžete podle svého, nebo můžete koupit rovnou připravenou bonboniéru se štítkem pro paní učitelku.
CENA: Cca 250 Kč – 450 Kč

Tip č. 2: Přírodní kosmetika Kvitok

Na přírodní kosmetiku Kvitok nedám dopustit. Ručně vyráběná kosmetika ze Slovenska je kvalitní, krásně voňavá a cenově výhodná. Pravidelně pořizuji na Econea.cz ať už tělové krémy, přírodní deodoranty nebo šampony. Zkoušela jsem také dárkový balíček, kondicionér, oleje a krémy na obličej. Co bych doporučila? Jejich výrobky s růží jsou naprosto TOP. Nemají konkurenci. Moc se mi líbí šlehané tělové krémy (Růžová alej je skvělá), přírodní deodoranty, šampon s kondicionérem Maca. Všechny recenze na produkty, které jsem zkoušela, najdete zde.

KVITOK na ECONEA.CZ

Tip č. 3: Přírodní kosmetika Ben&Anna

Německá značka Ben&Anna nabízí perfektní poměr ceny a kvality a sežnete od ní přírodní zubní pasty, deodoranty a také tuhé šampony a kondicionéry. Pravidelně na Econea.cz objednávám pastu na zuby a nově také kondicionéry a šampony, protože ty jsou vážně skvělé a cenově dostupné. K mým nejoblíbenějším produktům patří jednoznačně Ben & Anna Zubní pasta proti zbarvení zubů (100 ml) a tuhý kondicionér.
CENA: do 200 Kč

BEN&ANNA na ECONEA.CZ

Tip č. 4: Krásné kokosové misky

Krásné kokosové misky jsou k dostání v e-shopu zKokosu.cz. Vybrat si můžete z několika barevných provedení, vyřezávané kokosové misky, základní kokosové misky i akční sady. Každá miska je originál. Každá je ručně opracovaná, krásná a jedinečná.

SLEVOVÝ KÓD: 10% sleva na celý nákup se slevovým kódem MAMADODESTE

KOKOSOVÉ MISKY na ZKOKOSU.CZ

Tip č. 5: Sušené nebo lyofilizované ovoce

Sušené nebo lyofilizované ovoce

Sušené ovoce je skvělý dárek – je chutné, často hezky zabalené. Vybírat můžete z velké nabídky například na Grizly.cz nebo na Natu.cz. Akce a slevy na lyofilizované ovoce a oříšky bývá na Nutsman.cz.
CENA: Cca 200 Kč – 300 Kč

SUŠENÉ PLODY na NUTSMAN.CZ

Tip č. 6: Sekt (Bohemia Sekt)

Sekt (Bohemia Sekt)
Sekt (Bohemia Sekt)

Dobrý kvalitní sekt najde vždy uplatnění a ocení jej nejen paní učitelka, ale také pan učitel. Velký výběr sektů dobré kvality za dobré ceny najdete na Osobní vinotéka (doprava zdarma u objednávek nad 1200 Kč).
CENA: Cca 150 Kč – 950 Kč (záleží na druhu sektu)

BOHEMIA SEKT na OSOBNIVINOTEKA.CZ

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart