Červenka v zimě: Snadné tvoření pro děti

Zimní malování zaujme děti, které rády malují temperami. S malováním ptáčka jim může pomoci rulička od toaletního papíru. V článku najdete tip, jak na to.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je vhodné pro děti od pěti do osmi let věku. Děti malují temperou na papír – pozadí zvládnou namalovat i předškoláci. Ptáček a větvička jsou o něco složitější. Ocas ptáčka mohou vytvarovat pomocí ruličky od toaletního papíru.

Červenka v zimě: Snadné tvoření pro děti
Červenka v zimě: Snadné tvoření pro děti

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Tempery
  • Štětec
  • Ruličku od toaletního papíru
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Čtvrtku jsme vybarvili temperami – šedivé pozadí se světle modrým středem. Když čtvrtka zaschla, namalovali jsme černou temperou větvičku. Z ruličky jsme vytvořili slzičku, kterou jsme otiskli na papír – na větvičku. Slzičku jsme vybarvili červenou barvou a domalovali jsme hlavičku. Na papír jsme dokreslili bílou temperou sníh a výkres byl hotový.

Červenka v zimě: Snadné tvoření pro děti
Červenka v zimě: Snadné tvoření pro děti

Závěrem

Zimní tvoření zaujme všechny malé malíře. Pro nejmenší děti je příliš těžké a nejvíce jej ocení malí školáci. Další tipy na zimní vyrábění najdete v záložce Zima.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart