KNIHY OD 6 DO 8 LETKNIHY OD 8 DO 12 LETNAŠE KNIHOVNIČKA

Recenze knihy Jak věci fungují (kniha s okénky)

Tato kniha mě zaujala tím, jak je obsahově promyšlená, graficky perfektně zpracovaná, je kvalitní a i já se dozvím spoustu zajímavostí o tom, jak věci fungují. Knížka se hodí i pro malé školáky a děti na prvním (možná i na druhém) stupni základní školy.

Obsah

Co v knize najdete

V této knížce na vás čeká neuvěřitelné množství zajímavostí o tom, jak fungují stroje, automobil, jak teče voda, například ve vodovodu, jak funguje splachování WC, jak funguje fén nebo varhany. A mnohem víc. Pojímá široké spektrum různých strojů a zařízení, a pomocí okének, popisů a vysvětlivek ukazuje, jak tyto věci fungují.

Moc se mi líbí nejen ilustrace, ale i princip této knížky. Jsem překvapená tím, kolik se dá vysvětlit jevů za pomocí okének a několika vět textu.

Recenze knihy Jak věci fungují (kniha s okénky)

Recenze knihy Jak věci fungují (kniha s okénky)

nahoru ↑

Pro koho je kniha určena

Publikace se hodí pro děti od pěti, možná až šesti let. Martínek si v ní ve čtyřech letech také prohlíží, ale ne všemu ještě rozumí. Děti, které umí samy číst, se budou k této knížce rády vracet. Doporučila bych ji i pro malé školáky. Jistě si v ní najdou zalíbení a zjistí spoustu nových, praktických a zajímavých věcí.

Recenze knihy Jak věci fungují (kniha s okénky)

Recenze knihy Jak věci fungují (kniha s okénky)

nahoru ↑

O knize

  • Nakladatelství: Svojtka
  • ISBN: 978-80-256-0462-5
  • Rok vydání: 2011
  • Vazba: Leporelo
  • Počet stran: 14
  • Rozměry: 22,5 x 28,3 cm
  •  Doporučená cena: 349 Kč
nahoru ↑

Vazba

Vazba leporelo je kvalitní. Stránky jsou silné, desky ještě silnější. Ve stránkách se ukrývá velké množství okének, někdy dokonce dvojitých okének, kdy pod jedním okénkem najdete okénko další. 🙂

Recenze knihy Jak věci fungují (kniha s okénky)

Recenze knihy Jak věci fungují (kniha s okénky)

nahoru ↑

Kde knihu pořídit

Knížku bych na sto procent doporučila. Hodí se pro kluky i pro holky, ale hlavně ji budou milovat milovníci a milovnice fyziky, mechaniky a podobných oborů. Knihu pořídíte levně (za 237 Kč) na Booktook.cz, ale nabízejí ji také velká knihkupectví, například Knihy Dobrovský.

 

Jak věci fungují na BOOKTOOK.CZ

Přeji vám krásné počtení. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme. Zajímá vás více? Klikněte na ikonu domečku.

Mamadodeste.cz
Logo