Originální Pokémon adventní kalendář: Co vybrat?

Sháníte originální a krásný adventní kalendář pro milovníky Pokémonů? Adventní kalendář můžete sami vyrobit a naplnit postavičkami a nebo koupit hotový. Do článku jsem připravila tipy na krásné adventní kalendáře.

Pokémon adventní kalendáře

Obsah

Originální adventní kalendář Pokémon

Pokémon adventní kalendář
Pokémon adventní kalendář

Nádherné adventní kalendáře Pokémon koupíte v e-shopu Vesely-drak.cz. Tyto kalendáře jsou pravé (originální) a obsahují plno akčních figurek. Vybrat si můžete z různých druhů kalendářů – figurkové, s kartami (boostery). Vyjma adventních kalendářů jsou dostupné také kalendáře na Halloween. Kalendáře vypadají krásně – mají zdařilý design i obsah. Figurkové kalendáře obsahují kombinaci figurek a kartonových vánočních motivů. U každého adventního kalendáře najdete podrobnější popis, co je v balení obsaženo.

POKÉMON ADVENTNÍ KALENDÁŘE

DIY adventní kalendáře Pokémon

Jestli máte doma látkový adventní kalendář, můžete jej sami naplnit originálními akčními figurkami, kartami, boostery. Originální Pokémon akční figurky a Pokémon karty koupíte v e-shopu Vesely-drak.cz.

Pokémon adventní kalendáře

Přeji vám šťastný výběr. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart