Zkušenost s plenami Lupilu z Lidlu Soft&Dry

Plenky z Lidlu v novém kabátu jsem si nemohla nechat ujít. Nečekala jsem od nich extra super kvalitu, ale byla jsem zvědavá, jaká je nová privátní značka plen. Plenky mě nenadchly a výrazně lepší jsou pleny Lupilu Premium&Comfort
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Vyzkoušela jsem velikost č. 3. Plena je na první pohled neuvěřitelně tenká. Skoro by se zdálo, že žádnou tekutinu nepojme, ale moč saje krásně. Rapidně zvětší svůj objem, opruzeniny jsem také nezaznamenala. Na ochranu zadečku používám Bepanthen, se kterým se opruzeniny snad ani nemohou objevit, protože je to vynikající krém.

Plenka Lupilu

Velkým negativem je chemický zápach, díky kterému už pleny nikdy nekoupím (tak mě nemusí trápit, že je velikost č. 4 stále vyprodaná 🙂 ). Chemický zápach se line skrze obal, a i když plenky dobře sají, opruzeniny jsem nezaznamenala, tak mě vlna chemie natolik odradila, že jsem jim dala vale.
Velikost č. 3 jsem zkoušela na dítěti s hmotností 7 kg. Plena sedí dobře. Dítě s váhou 9 kg by se do ní už nevešlo, nicméně to by asi nebyl největší problém. Horší je, že i když plenku dobře zapnete, tak řídká stolice může protéct ven skrze záda. Na zádech chybí gumička a není tam nic, co by stolici zachytilo.

Koupit či nikoli

Pleny za vyzkoušení stojí, ale víc než jeden balík nekupujte. Může vás odradit chemický zápach, dítěti nemusí sedět, řídká stolice může protékat. Plenky koupíte levně na Lidl.cz.
Černobílé kartičky pro novorozence v PDF

Černobílé kartičky pro novorozence v PDF

KOUPIT PDF V E-SHOPU ZA 15, 20 NEBO 30 Kč

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

6 Hodnocení
Pleny Lupilu z Lidlu

Plenky z Lidlu vás nenadchnou, ale ani neurazí (budou-li vašemu dítěti sedět). Velkým negativem je chemický zápach, kterého si nelze nevšimnout. Pozitivem je pěkný a tenký design.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
6
Lepicí pásky
8
Parfemace / chemický zápach
2
Savé jádro
6
Absorpce
6
Výdrž
6
Opruzeniny
8
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
6
KLADY
  • V akci nízká cena
ZÁPORY
  • Pleny protékají.
  • Nepojmou příliš mnoho tekutiny.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂 Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart