Zkušenost s plenami Lupilu z Lidlu Soft&Dry (2018)

Plenky z Lidlu v novém kabátu jsem si nemohla nechat ujít. Nečekala jsem od nich extra super kvalitu, ale byla jsem zvědavá, jaká je nová privátní značka plen. Plenky mě nenadchly a výrazně lepší jsou pleny Lupilu Premium&Comfort.

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Vyzkoušela jsem velikost č. 3. Plena je na první pohled neuvěřitelně tenká. Skoro by se zdálo, že žádnou tekutinu nepojme, ale moč saje krásně. Rapidně zvětší svůj objem, opruzeniny jsem také nezaznamenala. Na ochranu zadečku používám Bepanthen, se kterým se opruzeniny snad ani nemohou objevit, protože je to vynikající krém.

Plenka Lupilu

Velkým negativem je chemický zápach, díky kterému už pleny nikdy nekoupím (tak mě nemusí trápit, že je velikost č. 4 stále vyprodaná 🙂 ). Chemický zápach se line skrze obal, a i když plenky dobře sají, opruzeniny jsem nezaznamenala, tak mě vlna chemie natolik odradila, že jsem jim dala vale.

Jednorázové pleny Lupilu z Lidlu

Velikost č. 3 jsem zkoušela na dítěti s hmotností 7 kg. Plena sedí dobře. Dítě s váhou 9 kg by se do ní už nevešlo, nicméně to by asi nebyl největší problém. Horší je, že i když plenku dobře zapnete, tak řídká stolice může protéct ven skrze záda. Na zádech chybí gumička a není tam nic, co by stolici zachytilo.

Jednorázové pleny Lupilu z Lidlu – plena na dítěti o hmotnosti 7 kg.

Koupit či nikoli

Pleny za vyzkoušení stojí, ale víc než jeden balík nekupujte. Může vás odradit chemický zápach, dítěti nemusí sedět, řídká stolice může protékat. To je dost negativních vlastností na jeden balík obyčejných plen. Kvalitou jsou horší než pleny Bella Háppy, které stojí podobně a můžete je koupit také online. Plenky Bella Háppy patří k levnějším,dobře sají, nezapáchají chemicky, ale jsou trošku menší, než výrobce uvádí na obale. Cenově srovnatelné jsou pleny Panda nebo Babylove z DM. Záleží, co bude miminku vyhovovat.

Černobílé kartičky pro novorozence v PDF

Černobílé kartičky pro novorozence v PDF

KOUPIT PDF V E-SHOPU ZA 15, 20 NEBO 30 Kč

6 Hodnocení
Pleny Lupilu z Lidlu

Plenky z Lidlu vás nenadchnou, ale ani neurazí (budou-li vašemu dítěti sedět). Velkým negativem je chemický zápach, kterého si nelze nevšimnout. Pozitivem je pěkný a tenký design.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
6
Lepicí pásky
8
Parfemace / chemický zápach
2
Savé jádro
6
Absorpce
6
Výdrž
6
Opruzeniny
8
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
6
KLADY
  • V akci nízká cena
ZÁPORY
  • Pleny protékají.
  • Nepojmou příliš mnoho tekutiny.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart