PDF ZDARMA

Zimní tvoření pro nejmenší: Zdobení svetru

Zdobení svetru je krásným tvořením pro malé děti, které si procvičí jemnou motoriku. V článku najdete PDF zdarma a také tip na říkanku o svetru. 🙂

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábění bude bavit dvouleté i pětileté děti. Dvouleté děti si procvičí jemnou motoriku a pětileté děti si mohou u vyrábění procvičovat písmeno R skrze krátkou říkanku o svetru.

Říkanka o svetru (procvičování písmene R)

Petr Fletr pletl svetr. Pletl Petr Fletr svetr? Svetr pletl Petr Fletr.

Říkanka je krátká, ale vyslovit ji správně není nic snadného. Nejprve můžete vyzkoušet malou první větu, poté první dvě věty a nakonec celou říkanku.

Co budete potřebovat

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z barevného papíru jsem vystříhala menší čtverečky. PDF svetru jsem vytiskla. Děti na svetr natřely lepidlo a ozdobily jej barevným papírem. Svetr jsem vystřihla a děti jej nalepily na barevný papír.

Zimní tvoření pro nejmenší: Zdobení svetru
Zimní tvoření pro nejmenší: Zdobení svetru

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Závěrem

Snadné a zábavné tvoření zaujme děti od dvou do pěti let. Pětileté děti mohou vystřihnout svetr zcela samy. Dvouleté děti budou samy lepit, se stříháním potřebují pomoc dospělého.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart