Zimní tvoření pro děti: Obrázky z inkoustu a zmizíku

Inkoust a zmizík – kouzelné tvoření, které jsme museli vyzkoušet. Se třemi dětmi jsme vytvořili tři různé zimní obrázky – jak kreslí mráz (2 a 3 roky), zimní vločky (4 a 5 let), zimní domek a zvířátka z zimě (6 až 8 let). V článku najdete tip na krásné zimní vyrábění pro děti.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tři různé obrázky jsou určeny pro tři věkové kategorie dětí. Nejmenší děti mohou malovat “jak kreslí mráz”, předškoláci si oblíbí kreslení vloček a prvňáčci a druháci mohou nakreslit zvířátko v zimě nebo domeček v zimě.

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Inkoust
  • Štětec
  • Zmizík

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Tvoření je snadné a zábavné. Zvládnou ho i malé děti. Čtvrtku jsme vybarvili inkoustem. Můžete vybarvit čtvrtku pečlivě až do kraje, ale nemusíte. Dvouleté dítě nevybarví papír dokonale a pokud ve vybarvování štětcem není příliš zběhlé, podaří se mu vyrýt do papíru díru. Malým dětem mohou papír vybarvit rodiče. Předškoláci umí čtvrtku vybarvit sami.

Zimní tvoření pro děti: Tři obrázky z inkoustu a zmizíku
Zimní tvoření pro děti: Tři obrázky z inkoustu a zmizíku

Poté, co papír uschnul, pustili jsme se do tvoření krásných obrázků.

Závěrem

Jestli hledáte zábavu pro děti různého věku, mohlo by vám toto tvoření přijít vhod. Na vyrábění budete potřebovat inkoust a zmizík, štětcem vybarvíte čtvrtku a poté si každé dítě kreslí podle zadání jednodušší nebo složitější obrázek.

Zimní tvoření pro děti: Obrázky z inkoustu a zmizíku – jak kreslí mráz, sněhové vločky, zvířátko v zimě, domeček v zimě

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart