DOPORUČUJI

Zdravé müsli a granola bez cukru od Powerlogy

Hledáte zdravé a zároveň chuťové vynikající müsli či granolu? Vyzkoušela jsem müsli značky Powerlogy, které je vynikající. Do článku jsem připravila tři recenze na tři vynikající granoly – každá je jiná a všechny chutnají výborně.

Granola Powerlogy

Obsah

Powerlogy Honey Granola

Medová granola je bezlepková, obsahuje křupavé mandle, quinou, med, kokos a lyofilizované jahody – velké výběrové kousky. V müsli nenajdete palmový olej, konzervanty, emulgátory ani cukr. Složení granoly je poctivé, jahody jsou velké, kokosových plátků je dostatek. Müsli chutná výborně. Je to nejlepší müsli, jaké jsem kdy jedla (ještě společně s Powerlogy Kids Choco Granola a Powerlogy Organic Almond Granola). Granola je slazená medem, má optimální složení a vysoký obsah vlákniny pro postupné uvolňování energie. Müsli je testováno (stejně jako další produkty Powerlogy) laboratorními testy na kontrolu ochratoxinů, aflatoxinů a oxidace ořechů.

Recenze Powerlogy Honey Granola
Recenze Powerlogy Honey Granola

Vysoce kvalitní granola je jemně pražena při nízkých teplotách. Müsli má optimální vliv na organismus a také vysokou výživovou hodnotu. Granola zasytí na dlouhou dobu a stačí ji malé množství. Müsli je zdravou alternativou ke sladkým kuličkám nebo například k nezdravému pečenému müsli, které obsahuje vysoký podíl cukrů. Vynikající je v kombinaci s oříškovým krémem (například kešu krém) a mlékem či jogurtem. Müsli mohou jíst děti i dospělí. Granola neobsahuje lepek a ani laktózu (ani stopy lepku či laktózy), a tak je vhodná také pro osoby s bezlepkovou či bezlaktózovou dietou. Celou recenzi najdete v článku: Recenze Powerlogy Honey Granola.

Složení: BIO rýžové, pohankové a quinoové vločky 60 %, křupavé mandle, med, strouhaný kokos, kokosový olej, kokosové lupínky, lyofilizované jahody.

HONEY GRANOLA na POWERLOGY.CZ


Powerlogy Organic Almond Granola 

Výborné müsli z jemně pečených bezlepkových vloček, mandlí, brusinek, skořice a přírodního kokosového cukru mi moc zachutnalo. Líbí se mi, že obsahuje velké hrudky, které můžete jíst i samotné (například místo sušenek), nebo je můžete zamíchat s mlékem či s jogurtem. Chuť granoly je jemná, ale přitom vynikající. Granola není přeslazená, je křupavá, je vyrobena udržitelným způsobem z certifikovaných organických surovin. Všechny suroviny jsou v BIO kvalitě. V složení nenajdete palmový olej, rafinovaný cukr, emulgátory, umělé konzervační látky. Samozřejmostí jsou laboratorní testy na ochratoxiny, aflatoxiny a oxidaci ořechů. Powerlogy Almond Granola se vyrábí na rodinné ekologické farmě.

Recenze Powerlogy Organic Almond Granola 
Recenze Powerlogy Organic Almond Granola 

Granola skvěle chutná, má vysokou výživovou hodnotu a je zdravá. Vynikající složení, perfektní poměr jednotlivých složek, vyvážená chuť a BIO suroviny jdou ruku v ruce se zdravou snídaní, kterou tato granola nabízí. Müsli nejen skvěle chutná, ale má také vysokou výživovou hodnotu. Chuť je lehce sladká, mírně skořicová, doplňuji ji brusinky a lehce slané oříšky. Vynikající je v kombinaci s oříškovým krémem (například kešu krém) a mlékem či jogurtem. Müsli mohou jíst děti i dospělí.

Složení: Bezlepkové ovesné vločky 55 %, kokosový cukr 14 %, pufovaná quinoa 5,5 %, opečené kokosové lupínky 5,5 %, sušené brusinky 4,4 %, mandle 4,4 %, lněné semínko 4,4 %, sezamová semínka 3,3 %, panenský kokosový olej 3,8 %, sůl 0,6 %

ALMOND GRANOLA na POWERLOGY.CZ


Powerlogy Kids Choco Granola

Bezlepková granola obsahuje kousky čokolády, křupavé lískové ořechy, kokos a mrazem sušené borůvky. Müsli neobsahuje lepek, mléko, rafinovaný cukr a ani palmový olej nebo umělé konzervanty. Prvotřídní ingredience a poctivé složení dělají z této granoly jedinečnou snídani pro děti i dospělé. Je zdravou alternativou k sladkým kuličkám nebo k nezdravému pečenému müsli, které je přeslazené a které může obsahovat palmový olej. Müsli obsahuje vyšší obsah vlákniny pro postupné uvolňování energie. Laboratorní testy na kontrolu ochratoxin, aflatoxinů a oxidace ořechů jsou samozřejmostí. Nenajdete v něm palmový olej, rafinovaný cukr a ani umělé konzervanty. Zdravé müsli s optimálním složením makroživin podporuje správné trávení.

Recenze Powerlogy Kids Choco Granola
Recenze Powerlogy Kids Choco Granola

Vynikající je v kombinaci s oříškovým krémem (například nugátový krém) a mlékem či jogurtem. Müsli mohou jíst děti i dospělí. Chuť granoly je výjimečná, a pokud máte rádi kombinaci čokolády, lískových oříšků a kyselosti borůvek, toto müsli vás zaujme hned při první snídani. Granola dodá dětem komplexní výživovou hodnotu, která jim zachutná a zároveň je zdravá, dobře stravitelná, měkká a jemná. Z müsli můžete vyrobit také sušenky nebo domácí müsli tyčinky.

Složení: Rýžové vločky 35%, pohankové vločky 15%, quinoa vločky 12%, lyofilizované borůvky 8%, lískové ořechy 7%, rýžový sirup 11%, kakao přírodní nealkalizované 12%

GRANOLA CHOCO na POWERLOGY.CZ


Kde granolu koupit

Granolu koupíte na Powerlogy.cz. Přikoupit můžete také jejich nugátový krém, který je též naprosto bezkonkurenční a vynikající, nebo kešu krém. Vyzkoušeli jsme i další druhy müsli od Powelogy. Všechny druhy granoly jsou vynikající a každý druh je jiný. Opravdu dobrá práce. Lepší müsli jsem zatím nejedla.

Granola Powerlogy

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart