Žalud z otisku ruky: Snadné tvoření pro dvouleté děti

Žaludy z otisků ruky jsou snadným a zábavným tvořením pro dvouleté a tříleté děti. Vytvořit můžete několik žaludů, se kterými můžete vyzdobit dětský pokojíček nebo nástěnku.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je určeno pro děti od dvou do tří let věku. Starší děti by vyrábění ryby nemuselo bavit, protože malování je příliš snadné. Děti budou potřebovat pomoc dospělého, ale práci s barvami i lepení si velmi užijí.

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Tempery
  • Štětec
  • Barevné papíry
  • Lepidlo
  • Nůžky
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Děti namočily ručičku do temperové barvy a tiskaly s ručičkou na papír. Když barva zaschla, vystřihla jsem jednotlivé ručičky. Z hnědého papíru jsem připravila kloboučky žaludů, z červeného pusu a z bílého oči. Děti nalepily na ručičky čepičku a dotvořily žaludům pusinku a oči.

Žalud z otisku ruky: Snadné tvoření pro dvouleté děti
Žalud z otisku ruky: Snadné tvoření pro dvouleté děti

Závěrem

Snadné tvoření zaujme ty nejmenší děti. Jestli hledáte další snadné žaludové malování, podívejte se do článku: Veselý žalud – snadné podzimní lepení pro děti.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart