Zábrana na postel Monkey Mum zajistí bezpečný a klidný spánek celé rodině

Zábrana na postel je užitečná a praktická věc, která se pro rodiče malých dětí často stává jednou z nejpotřebnějších bezpečnostních pomůcek v domácnosti. Jakou zábranu na postel vybrat? Do článku jsem připravila tip na praktickou a originální zábranu na postel značky Monkey Mum, díky které se pohodlně všichni vyspíte v jedné velké posteli.

Zábrana na postel Monkeymum

Obsah

Pro koho je zábrana na postel vhodná

Zábranu na postel ocení rodiče malých dětí, které nechávají děti spát u sebe v posteli. Sama jsem zábranu používala. Zábranu připevníte k roštu postele, položíte na ni matraci a máte jistotu, že dítě v noci z vaší postele nespadne. Stejně tak poslouží i při denním spánku. Pořízení kvalitní zábrany je důležité, abyste měli jistotu, že se zábrana při používání nezničí a že bude dobře držet. Některé levné zábrany na postele jsou příliš nízké (například zábrana z Ikey, která se připevňuje na dětskou postel, je příliš nízká a dítě může spadnout). Pokud hledáte zábranu na rodičovskou postel nebo na dětskou postel do dětského pokojíčku, která bude dostatečně vysoká, můžete pořídit dětskou bezpečnostní zábranu na postel, která nevyžaduje žádnou odbornou instalaci a nenaruší natrvalo postel – nemusí se připevňovat vruty.

Zkušenosti s bezpečnostní zábranou na postel

Když jsem používala bezpečnostní zábranu na postel, ocenila jsem, že je miminko v bezpečí a nemůže z postele spadnout. Novorozenec se nezvládne přemístit, ale dítě již okolo čtyř měsíců věku může z postele snadno spadnout tak, že se přetáčí ze zad na bříško. Některé děti jsou velmi šikovné a válí sudy, snaží se dostat pryč z místa, kde leží, ať je den či noc. A to je nebezpečné. Zároveň některé děti nechtějí spát ve své vlastní posteli a vyžadují, aby spali s rodiči. Zábrana mi ušetřila starost s tím, aby dítě nespadlo z velké postele. Poté jsme zábranu využili na postel v dětském pokojíčku jako pojistku, aby dítě ze své vlastní postele nevypadlo. Zábranu jsem snadno připevnila k roštu bez pomoci nářadí a opět jsem ji snadno sundala. Měla jsem ji připevněnou na dvou zcela různých postelích. Hodně nám posloužila, používali jsme ji několik let.

Zábrana na postel Monkey Mum

Zábrana Monkey Mum splňuje všechny požadavky na moderní a bezpečnou zábranu na dětskou i rodičovskou postel. Je odolná, bezpečná, dostatečně vysoká, snadno ji připevníte k roštu postele a zase ji můžete snadno sundat. Toto velmi oceňuji. Další velkou výhodou je, že můžete zábrany kombinovat mezi sebou – na každou stranu postele lze připevnit jednu zábranu. Z běžné velké postele vytvoříte bezpečnou postel pro malé dítě.

Zábrana se snadno udržuje, vybrat si můžete z několika různých provedení i délek. Vytvoříte bezpečnou postel podle svých představ. Výhodou těchto zábran je také příznivá cena a nabídka různých modelů.

Nabídka zábran

VlastnostiPREMIUMPOPULARECONOMY
Výška85-100 cm80-95 cm71-95 cm
Vrtání k posteliNENEANO
Konektorkovovýkovovýplastový
Nosnost30 kg25 kg20 kg
Bezpečnostní zámekANOANOANO

Zábrany na postel Monkey Mum Popular recenze

K nejoblíbenějším patří zábrany Popular, které můžete zakoupit o délce 90 – 200 cm s výškou 80 – 95 cm. Zábrany Monkey Mum Popular jsou lehké, pevné a prodyšné. Mají tříkrový bezpečnostní zámek a k posteli se připevňují bez šroubování. Jsou skladné a můžete je využít i na cestování s dětmi. Mají CE certifikát, jsou bezpečné dle norem EU. Materiál na zábraně nechytá chlupy. Při výběru délky zábrany si můžete zvolit délku po 10 centimetrech, tzn. 90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm až do 200 cm. Cena je stejná bez rozdílu délky. Zábrany jsou k dostání v tmavě šedé variantě. Pokud byste preferovali světle šedou variantu, podívejte se na zábrany Monkey Mum Premium. Pozor: Variantu Economy je třeba přivrtat k posteli.

Zábrana na postel Monkey Mum zajistí bezpečný a klidný spánek celé rodině
Zábrana na postel Monkey Mum zajistí bezpečný a klidný spánek celé rodině

Každou zábranu lze snadno stáhnout dolů, i když je k posteli připevněná, a zajistí snadné nalézání a vylézání do a z postele. Zábrany můžete spojit k sobě a vznikne bezpečná ohrádka pro hraní nebo pro klidný spánek. Při zakoupení dvou a více kusů zábran dostanete automaticky potřebný počet konektorů, kterými zábrany můžete spojit k sobě. Jestli si nejste jisti, zda zábrana bude na vaši postel sedět, můžete se přímo v e-shopu zeptat, zda jsou zábrany na vaší postel ty pravé.

Parametry

 • Látka: 100 % polyester
 • Síťovaná látka: 100 % polyester
 • Příslušenství: železné trubky, hliníkové trubky, PP plastové části, EPE měkké části

Kde zábranu koupíte?

Bezpečnostní zábranu na postel Monkey Mum koupíte přímo v jejich e-shopu. V e-shopu si vyberete další krásné zboží pro miminka – hračky, oblečení pro maminky, obuv, produkty pro bezobalovou domácnost, dětskou kosmetiku, výbavičku pro miminko.

ZÁBRANA NA POSTEL na MONKEYMUM.COM

10 Hodnocení
Zábrana na postel Monkey Mum (Popular a Premium)

Zábrana na postel Monkey Mum vypadá velmi pěkně a hodí se do každé moderní domácnosti. Připevňuje se snadno k roštu bez nutnosti používat nářadí a připevnění zvládne úplně každý. Na jednu postel můžete připevnit několik zábran a vytvořit zcela bezpečný prostor pro spaní i hraní malého dítěte. Zábranu je možné lehce přemístit z jedné postele na druhou.

Poměr ceny a kvality
10
Jak vypadá v interiéru
10
Design
10
Kvalita zpracování
10
Propracovanost do detailu
10
KLADY
 • Snadná manipulace a upevnění
 • Velký výběr různých zábran
 • Snadno se připevňuje
 • Snadno se udržuje
 • Na jednu postel lze připevnit několik zábran
 • Dobrá cena
 • Různá barevná provedení
 • Hezký design
 • Vhodné pro běžnou postel (Ikea, Sconto, na míru), která má matraci a rošt.
ZÁPORY
 • Nic
Zábrana na postel Monkeymum

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz, Monkeymum.com

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart