DOPORUČUJI

Nejlepší hrazdička na světě: Yookidoo hrací deka s hrazdou

Nikdy jsem nechtěla hrací deku s hrazdičkou, ale dostali jsme ji od babičky (jak jinak 🙂 ), a musím říci, že je úžasná. Uprostřed hrazdičky pendluje autíčko s fialovým drakem. Auto hraje dvě melodie – jednu na spaní, druhou na hraní. Může jezdit také bez zvuku. 
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Vlastnosti hračky

Balení obsahuje podložku s obrázky a šustivými elementy. Hrazdičku, zrcátko (dá se opřít o podložku) a čtyři figurky, které můžete rozmísit na hrazdičku do předpřipravených oušek. Hrazdu spolu s dekou snadno složíte do kompaktního balíčku, jenž schováte třeba do šatny nebo za skříň. Konstrukce má pojistky proti sklopení, je bezpečná. Potah můžete odepnout a vyprat v pračce. Autíčko jezdí na AAA baterie (koupila jsem balení po deseti kusech v IKEA). Auto hraje asi sedm minut, a poté se vypne.
Yookidoo hrací deka s hrazdičkou.

Yookidoo hrací deka s hrazdičkou.

Zkušenosti s praním v pračce

Deku jsem sundala a do pračky jsem dala také hračky. Prala jsem na 30 °C na 400 otáček. Deku jsem rozprostřela na sušák. Nezničila se, ani se na ni neobjevily žmolky.

Poměr ceny a kvality

Hračka je velmi kvalitní a krásná. Vyplatí se ji pořídit hned na první miminko, plánujete-li ještě další. Dítě z ní bohužel až příliš rychle vyroste a okolo sedmého měsíce už ho nebude moc zajímat. Mně moc mrzí, že Filka z deky tak rychle vyrostl. Když byl miminko, pomalé melodie usnul a spinkal. Když autíčko přestalo hrát, hajal dál na dece. Hrazdička u nás prošla enormní zatěžkávací zkouškou – Martínek se o ni opíral, když jsem zrovna přebalovala Filku a neviděla jsem, co dělá, ohýbal konstrukci, na které deka drží. Bále jsem se, že hrazdičku rozsedne, ale přežila bez újmy.

Kde deku koupíte?

Deku koupíte za 2 299 Kč na Alza.cz a také na Mall.cz. Všude stojí úplně stejně. Tipy na dárky pro malé děti jsem sepsala do článku 12 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 1 do 2 let a také do článku 9 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 0 do 12 měsíců.

Yookidoo hrazdička s dekou na ALZA.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.5 Hodnocení
Yookidoo - hrací deka s hrazdou

Hrazdička je určena primárně pro děti do šesti měsíců, ale díky hrací prvkům ji využije i starší kojenec.

Poměr cena a výkon
8
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
KLADY
  • Krásný materiál
  • Dvě melodie, které mají různý charakter (uspávací a na hraní).
  • Auto může jezdit bez zvuku.
  • Perfektní a kvalitní provedení
  • Bytelný výrobek
  • Lze vyprat v pračce.
ZÁPORY
  • Vysoká pořizovací cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart